Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie że jesteście, kiedy miałam tzw poprawę zniknęłam z forum ale minęło trochę czasu i wróciłam i nerwica/depresja też wróciła ciężko mi się z tym pogodzić, wcześniej o mało nie rozpadło się moje małżeństwo właśnie z powodu mojej nerwicy a z 2 strony sobie myślę tak, że owszem nerwica może byc bardzo uciążliwa dla bliskiej osoby, ale niby jak się kogoś kocha to...ja potrafię być z kimś czy jest dobrze czy źle. Chyba miłość nie polega na tym że jest super to jest super a jak źle to do widzenia. I właśnie z pewnych powodów moja nerwica wróciła...może kiedyś o tym opowiem ale na razie nie jestem w stanie tak samo jak i nie dam rady pojsc na terapie bo to oznacza powrot do bardzo bolesnych tematow i rozmow a ja pewien rodzial swojego zycia zamknelam na razie na kilka zamkow i wyrzucilam klucz i na razie nie mam ochoty go otwierac był to czas codziennego pół rocznego stresu takiego ktorego nikomu tutaj nie zycze...takze powiem tak wrocilam ciesze sie ze nie jestem sama i mam nadzieje ze bede miala z kim pogadac:) a tak w ogole to jestem Kaska/Kasia/Kasik jak kto woli mam 27 lat :) mam nadzieje ze Was nie zanudzilam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Xardas to stary przyjaciel Pyrokara. Ale kiedyś zakosił mu księgę, by użyć jej magię do własnych, egoistycznych celów i został wykluczony z zakonu. A więc wiesz że gdzieś biją, ale nie wiesz w którym zakonie. :)

 

Fajnie że jesteś, gdyby pojawiła się jeszcze ta twoja siostra. Nie masz jakiegoś kontaktu do niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, :D wracając do bezsenności, to miewam jej napady, a tak żeby przewlwkle mieć to raczej nie

 

-- 06 sie 2013, 00:44 --

 

natomiast często chodzę spać o 3, wstaję o 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, gothic to nieśmiertelna gra , ale tylko 1 i 2 cześć była dobra , 3 mi się nie podobała ;)

nie mam do niej żadnego kontaktu , ale była na forum z 3 dni temu

kafka, cześć , dawno cię nie widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a ze mną sie nie przywitasz ;) ?

 

kafka, no u mnie powróciła nerwica albo i nawet razem z nią depresja bo od jakiegoś czasu sporadycznie zdarza mi się, że zasnę od razu, ale niestety rzadko,a tak to każdy w domu śpi mąż mi chrapie, córka i syn śpia tylko ja nie mogę i zasypiam dopiero koło 3 czasem 4 no chyba, że jakiś wspomagacz zażyje, ale za bardzo nie chce bo mam córę 7 miesięczna i muszę być w miarę czujna, a mąż do pracy z rana, więc to ja wstaje i taka nieprzytomna sobie żyje, ale wiem, że hydroksyzyna mi zawsze pomagała w tabletkach a jak nie w tabletkach to dzieciakom zabierałam w syropie :P bo na codzień neospasmina ale to nie działa tak niestety...a Ty mężatka ? masz dzieci? sorki, jesli tak pytam wprost :) ja juz zakonczylam na parce :) wystarczy mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×