Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, ło jaaaa... Bałabym się z dala od cywilizacji. Gdziekolwiek nie pojadę, pierwsze pytanie jakie zadaję to jak daleko jest szpital... ;)

Szpital? Gdzieś ze 40-50km. Mi tam odpowiada takie miejsce, jest spokojnie i czuję się względnie bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, potrafiłam wytrzymać i w takich miejscach.. :) Trochę zazdroszczę, przypomina mi to mój pobyt na mazurach w środku lasu :D

Mazury? Nigdy tam nie byłem. Może za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, zazdroszczę!

Kocham takie odludzia. Najchętniej na emeryturze zamieszkałbym gdzieś w bieszczadach ukraińskich...

Ja nawet kupiłem przyczepę kempingową żeby w przyszłości ulokować się gdzieś na odludziu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, mógłbym się w to wgłębić. Szukać przyczyny, żeby jakoś to sobie wytłumaczyć, jak mama tłumaczy dziecku, że jak lekarz wbije mu strzykawkę w rękę to dla jego dobra. Czasem tak robię, znoszę ze spokojem. Ale czasem zastanawiam czy to się skończy, to jak jakiś pieprzony gniew bogów. Nie mam nic do gadania. Czuję się podle, wpływ zerowy, czy się miotam czy godzę z tym, czy siedzę, czy leżę, optymista nazwie to lekcją pokory, pesymista poszuka najbliższego sznura i krzesła, a realista na którego się silę zachowuje milczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×