Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli bęben bojowy nie jest aż taaką wadą :lol:
jak jest bojowy, to nie jest żle :mrgreen: zresztą mój Misiek tez ma przytulny brzuszek :P

A na forach internetowych pełno jest głosów pań jak to spasieni i brzuchaci są polscy faceci, i komu tu wierzyć. Może czas zapuścić brzuch ;) Ale w drugą stronę to też działa sporo odchudzających się kobiet( chodzi mi o te które to robią nie mając żadnej nadwagi, czy nawet będąc szczupłe) się niepotrzebnie odchudza przynajmniej jeśli chodzi o gusta facetów bo większość w zbyt szczupłych nie gustuje, a i nawet te z nadwagą znajdują adoratorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na forach internetowych pełno jest głosów pań jak to spasieni i brzuchaci są polscy faceci, i komu tu wierzyć

Chyba bardziej chodzi o to, ze nie dbaja o siebie

Ale jak kobiety lubią misiaków do których brzusia można się przytulić to chcą "zaniedbanego" przynajmniej jeśli chodzi o wagę, bo przecież nic o higienie, ubiorze itd nie wspominałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesto bywa tak , że facet ma brzuszek ale ogolnie nie jest gruby. Mój taki jest. Nie widac po nim wagi (100kg/182) ale brzuszek to taki prawie ciążowy

przyznam szczerze ze nie przeszkadza mi to w ogole, a to ze nie przeszkadza nie oznacza ze nie podoba mi sie brak tego brzuszka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kobiety lubią misiaków do których brzusia można się przytulić to chcą "zaniedbanego" przynajmniej jeśli chodzi o wagę, bo przecież nic o higienie, ubiorze itd nie wspominałem.

zapuszczanie wlasnego ciala to tez zaniedbanie przeciez..swiadczy o lenistwie i braku silnej woli ( pomijajac tycie chorobwe oczywiscie czy z czynnikow niezaleznych od nas). Gdybym pozwolila sobie na jedzenie tego co lubie i w takich ilosciach ktore lubie to w drzwi bym sie nie zmiescila. Skoro w moim wieku gdzie metabolizm jest znacznie spowolniony mozna sie nie roztyc to tym bardziej mlodzi ludzie moga utrzymac wage

 

-- 30 lip 2013, 15:47 --

 

ania_taka, Twoj post swiadczy o tym ze sa rozne spoleczne przyzwolenia :) Facet jak sobie zachoduje brzusio to taki kochany mis a jak laska to wieloryb i fuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja zauważyłam, po sobei i po znajomych, ze faceci jak sa w stałym związku, małżenstiwe, to juz tak nie zwracają uwagę na swoją figurę. Na pewno tak tez jest z częścią kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja zauważyłam, po sobei i po znajomych, ze faceci jak sa w stałym związku, małżenstiwe, to juz tak nie zwracają uwagę na swoją figurę. Na pewno tak tez jest z częścią kobiet.

To chyba normalne łowy zakończone sukcesem to można się zacząć objadać. Ja tam nie mogę być za gruby bo jeszcze nic nie upolowałem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, Twoj post swiadczy o tym ze sa rozne spoleczne przyzwolenia :) Facet jak sobie zachoduje brzusio to taki kochany mis a jak laska to wieloryb i fuj

 

dokładnie, tak to właśnie jest

jak kobieta ma wiecej ciała to całkiem inaczej jest postrzegana przez tę brzydszą płeć

 

-- 30 lip 2013, 15:56 --

 

Candy14, ja zauważyłam, po sobei i po znajomych, ze faceci jak sa w stałym związku, małżenstiwe, to juz tak nie zwracają uwagę na swoją figurę. Na pewno tak tez jest z częścią kobiet.

To chyba normalne łowy zakończone sukcesem to można się zacząć objadać. Ja tam nie mogę być za gruby bo jeszcze nic nie upolowałem. :mrgreen:

 

nooo a jak kobieta po "zakończonych łowach" zacznie się objadać, to facet ma prawo mieć pretensje tak? :P i odejść do młodszej, zgrabniejszsej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja zauważyłam, po sobei i po znajomych, ze faceci jak sa w stałym związku, małżenstiwe, to juz tak nie zwracają uwagę na swoją figurę. Na pewno tak tez jest z częścią kobiet.

prawda... moj na szczescie wciaz walczy i gubi to co nabral w zimie :) Pewnie jestem kopnieta ale dla mnie takie nabieranie masy kiedy jest sie w zwiazku jest jakby hmm olaniem partnera. tak jakby sie mowilo "juz mi nie zalezy zeby ci sie podobac"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Ale np. jak facet jest szczupły w związku to niektóre osoby zwłaszcza tzw starsze pokolenie mówi że kobieta nie dba o męża partnera bo jest za chudy, a jak przytyje to oznaka kobiecej troski, wiem że to takie staroświeckie ale nadal takiej coś słyszę czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×