Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wątek się pojawił, ale miałam ochotę z kimś pogadać "na żywo" i niestety nie dałam rady. Instalowałam javę, odblokowałam wyskakujące okienka, ale niestety pojawia mi się komunikat:

 

Unable to connect: java.net.ConnectException : Connection timed out : connect.

Error : Not connected

 

Czytałam, że macie jakiś czat na FB, ale z racji tego, że to w grupie a ja jestem nowa, mogę tylko cierpliwie czekać.

Czy ten czat na stronie wymaga jakichś dodatkowych instalacji, czy po prostu nie działa?

 

Czy gdziekolwiek indziej można z kimś pogadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogawędkom służą tematy "Dzienne wrony- czynne 6:00-23:00" oraz "Nocne Darki- czynne 23:00-6:00". Tam rozmowy może nie toczą się w czasie rzeczywistym, ale są najbliżej rozmowy "na żywo". Chat został wyłączony przez administrację z przyczyn technicznych i ze względu na praktycznie zerowe zainteresowanie.

 

Mamy grupę na FB- możesz do mnie napisać na pw to Cię przyłączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę miesięcy temu, tutejszy psycholog regularnie udzielał porad. Od jakiegoś czasu widzę, że nowe posty pojawiają się tylko w dziale... "zabawy". Przejrzałem ostatnie jego posty w profilu i faktycznie jest najbardziej aktywny tym dziale. Nagły zanik udzielania porad zaczyna się od 16 strony w profilu.

 

Jaki jest więc sens obecności psychologa na forum? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że forumowy psycholog nie jest opłacany przez forum tylko jest tu z własnej nieprzymuszonej woli. Mi tam się zdarza trafić na jego porady. Może spadek liczby tychże wiąże się z tym że sporo nowych ludzi przychodzi z problemami które na forum już były wielokrotnie wałkowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Znowu Bad Gateway w każdym nowo pojawiającym się wątku.

Używasz firefoxa? U mnie też tak było i problem ustąpił jak zacząłem używać google chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do shada sama możesz bezpośrednio napisać a nie wyręczać się innymi.

Miałam na myśli kontakt telefoniczny, skoro jak widać na maile nie odpowiada. A numeru tel. do niego niestety nie posiadam, również nie mogę się z nim w jakikolwiek inny sposób skontaktować, stąd ta prośba do innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×