Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poważny problem z synem


parampama

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to jego pierwsze uczucie to może dlatego jest gwałtowne i silne, tym bardziej po takim czasie poszukiwania, samotności.

Pytanie czy wybranka odwzajemnia je tak samo, czy tylko znalazła sobie kogoś kto będzie na nią pracować..

 

Konkretna porada? Moim zdaniem jakoś mu ją obrzydzić, poznać z inną.. A może samo minie? Z czasem czar pryska, jak się człowiek przyzwyczai, pomieszka z kimś i wyjdą na jaw wady. Postraszyć że ona szuka 'zarobasa' albo że chce go 'wziąć na dziecko'. Może to nieetyczne ale cel uświęca środki. Swoją drogą inżynier powinien umieć realnie myśleć.. Ale w stanie afektu miłosnego ludzie robią BARDZO GŁUPIE rzeczy (przykładów dostarcza literatura i rejestr samobójstw). Jest ciekawa książka w temacie - "Chory na miłość", polecam.

 

Pozostaje kwestia nadopiekuńczości was jako rodziców. Jak mu dobrze to OK. Ale jak ewidetnie sie przy niej marnuje to interwencja, według mnie, jest na miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no uciekam gdyż myslalam ze ktos podejdzie do problemu bardziej rozsadnie ... choc nie mowie ze odpowiedzi niektorych osob sa jak najbardziej dla mnie motywujace do dzialania

 

Jeśli to jego pierwsze uczucie to może dlatego jest gwałtowne i silne, tym bardziej po takim czasie poszukiwania, samotności.

Pytanie czy wybranka odwzajemnia je tak samo, czy tylko znalazła sobie kogoś kto będzie na nią pracować..

 

no wlasnie to nie pierwsza tylko 3 -4 . Nie pracuje , wcale nawet nie szuka. Chyba właśnie znalazla parobasa ktory w miare dobrze zarabia i oczekuje ze nie bedzie musiala pracowac:/ Szukam sposobu oszpecenia jej w jego oczach gdyz on jako jedyny tego nie widzi... nawet rodzina mowi mi co sie z nim dzieje. Młodszy nieco syn nie moze na to patrzec.Nie wie jak mozna tak oslepnac Sam probuje mu wybic ja z glowy lecz to nie wychodzi. Dodam ze jak przyjedzie z nia do nas to nie zachowuje sie tak jak powinien... Nawet nie chce z nia wiele wychodzic czy na spacer czy na nasze miasteczko... Mysle ze boi sie po prostu tego ze kolejnej nie znajdzie z racji wieku i dlatego tak podchodiz do sprawy . ja mowie mu ze ma jeszcze duzo czasu no ale ...

 

PS co do wczesniejszych wpisow o moim synu ktory myslicie ze jest jakis super modelem. Przykladem piekna. Nie jest brzydki , nie jest bardzo ladny. Po prostu normalny wyglad , dosc przystojny ale bez przesady . Nie mowie ze chcialabym dla niego piekna dziewczyna . Po prostu normalna przecietna szczupla , moze byc i nieco puszysta ale nie tak jak jest teraz. Oni po prostu nie pasuja do siebie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parampama, ale tak konkretnie co wam w tej dziewczynie przeszkadza? Jest niemila, pyskata, glupia, nie okazuje wam szacunku??? Bo nadal nie r4ozumiem gdzie jest problem? Na miejscu syna skoro tak dobrze zarabia to wyprowadzilabym sie na swoje i odciela nod toksycznej rodzinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parampama Takich dziewczyn szukających parobasa jest sporo ale większość to raczej urodziwe i zgrabne dziewuchy muszą czymś facetowi zaimponować. Jedynym wytłumaczeniem dla zachowania syna jest strzała amora, może mu to minie.

. Mysle ze boi sie po prostu tego ze kolejnej nie znajdzie z racji wieku
26 lat to obecnie dla faceta b. młody wiek spokojnie po 30-ce czy 40-ce można kogoś poważnego znaleźć zwłaszcza jak się robi karierę.

A tak w ogóle nie usłyszeliśmy od pani czy ta dziewczyna jest miła, inteligentna, troskliwa czy inne przymioty charakteru tylko to że jest gruba, ma łuszczyce i nie pracuje.

No i może syn po prostu lubi puszyste parę procent facetów kręcą grube dziewczyny i dla nich są atrakcyjniejsze niż te superzgrabne modelki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze sylwetka o ktorej w telewizji ostatnio slyszalam pod nazwa wiolonczela (bardzo duza u dolu wiolonczela)? wyobraz sobie. dodam ze ta dziewczyna ma dopiero 21 lat a tak wyglada. Po drugie jest nie dojrzała kompletnie , i ta choroba . Jesli moj mlodszy syn w jej wieku kompletnie z nia nie ma kontaktu to musi cos w tym byc.

 

jest mila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie chciał paskudy dla swojego syna , ale skoro Bóg by go pokarał brakiem wyczucia estetyki i piękna ( symetrii) to niewiele mógłbym zrobić. Jak by mu nie było wstyd wyjsć z taka Lolą na ulicę to jego wajcha . Jego wajcha , jego życie. Pomysl ,że miała bys dopiero problem jakby Ci chłopaka drugiego przyprowadził i przedstawił go jako narrzeconego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi jedno ... mianowicie dla dużej części osób powód w postaci "łuszczycy, otyłości, bezrobocia" jest wystarczającym powodem, że traktujecie tą anonimową osobę jak "śmiecia", "rzecz" ... coś co trzeba wybić młodzieńcowi i broń boże uratować przed nią. Nie jest człowiekiem.

 

A jednocześnie GROS osób stąd z jakiś swoich niedoskonałości ma różne problemy psychiczne, emocjonalne i SZUKA TUTAJ ZROZUMIENIA, WSPARCIA.

 

Ktoś gdzieś wyżej zreflektował - co musi czuć rodzic takiego dziecka, a nie przyszło Wam do głowy co musi czuć taka dziewczyna ? I to wy jesteście taką dziewczyną - z chorobą, niedoskonałością, problemem ... a nic a nic wam nie przeszkadza, żeby tak o drugiej osobie pisać.

Abstrahuje od owych przymiotów, bo to MOŻNA ZMIENIĆ ! ... jeśli już tak bardzo to komuś przeszkadza.

Ba, nawet jakiś ćwierć inteligent zapodał filmik z youtuba o wdzięcznym tytule "ratować wieloryby" ...

 

 

A rodzicielka, swoim działaniem powodujesz tylko, że twój syn ucieknie od Ciebie jeszcze dalej.

W sumie to współczuje twojemu dziecku, ale nie owej dziewczyny, a rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się Twojej mamie nie dziwię.

ja jestem

dzisiaj jestes , a jutro,,, za pięć lat możesz być już tatusiem, nawet w swoim osobnym lokum bez rodziców. Wtedy koniecznie praca , obowiązki domowe, ,,iiii żegnaj internetowa labo. ;) I bedziesz sobie wspominał, " kiedys to ja byłem szczęsliwy"

 

-- 17 lip 2013, 21:07 --

 

A mnie dziwi jedno ... mianowicie dla dużej części osób powód w postaci "łuszczycy, otyłości, bezrobocia" jest wystarczającym powodem, że traktujecie tą anonimową osobę jak "śmiecia"

nigdy nie powiedziałem ,że jest smieciem z powodu swoich ułomnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cała to sprawa to efekt źle rozumianej opiekuńczości czyli nadopiekuńczość i to z powodów które są trochę śmieszne łuszczyca i nadwaga partnerki syna bo mało która 21 latka w Polsce pracuję, a studiowanie w większości przypadków nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze sylwetka o ktorej w telewizji ostatnio slyszalam pod nazwa wiolonczela (bardzo duza u dolu wiolonczela)? wyobraz sobie. dodam ze ta dziewczyna ma dopiero 21 lat a tak wyglada. Po drugie jest nie dojrzała kompletnie , i ta choroba . Jesli moj mlodszy syn w jej wieku kompletnie z nia nie ma kontaktu to musi cos w tym byc.

 

jest mila

 

 

Co znaczy niedojrzała, na jakiej podstawie to oceniłaś?

Młodszy syn nie ma z nią dobrego kontaktu, może właśnie dlatego , że na starcie ją skreśliliście.,

Rozumiem , że chcesz dla syna jak najlepiej, ale to niekoniecznie jest tak , że Ty potrafisz ocenić co jest dla niego najlepsze. Tak jak ktoś napisała , może akurat taka figura jest w jego typie. Znam osobiście takiego faceta , dla którego im większe 4 litery - kobitka atrakcyjniejsza,. No i kwestia tego obrzydzania, zrozum , że im bardziej będziesz się starała to robić,. tym bardziej syn będzie stawał okoniem,. Chcesz go stracić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za glupie babsko, syn powinien odciac sie od takiej rodzinki, ona ma 21 lat ma jeszcze czas na prace

 

-- 17 lip 2013, 21:40 --

 

co za glupie babsko, syn powinien odciac sie od takiej rodzinki, ona ma 21 lat ma jeszcze czas na prace

Właśnie argument o tym że nie pracuję w tym wieku jest wręcz śmieszny, w dzisiejszych czasach mało kto w tym wieku pracuje a jak już to sezonowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem kiedyś karierę w zbieraniu petów na budowie, a teraz w nabijaniu postów na forum ;) Ciekawe co by było jakbym poznał jakąś ładną, młodą, wykształconą, robiąca karierę w korporacji prawniczej dziewuchę i jej rodzice się dowiedzieli że wybranek ukochanej córki jest bezrobotnym, leniwym maminsynkiem sporo po 30-ce który mieszka z rodzicami i ma problemy psychiczne pewnie by włosy z głów rwali albo założyli podobny wątek na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


[

Ja robiłem kiedyś karierę w zbieraniu petów na budowie, a teraz w nabijaniu postów na forum Ciekawe co by było jakbym poznał jakąś ładną, młodą, wykształconą, robiąca karierę w korporacji prawniczej dziewuchę i jej rodzice się dowiedzieli że wybranek ukochanej córki jest bezrobotnym, leniwym maminsynkiem sporo po 30-ce który mieszka z rodzicami i ma problemy psychiczne pewnie by włosy z głów rwali albo założyli podobny wątek na tym forum.

 

Dobre .

Proponuję Ci jak już ,szukaj starej ,. grubej , najlepiej z łuszczycą panny bezzębnej ,,,a będziesz miał fory u jej starych , gucio zięć ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by było jakbym poznał jakąś ładną, młodą, wykształconą, robiąca karierę w korporacji prawniczej dziewuchę i jej rodzice się dowiedzieli że wybranek ukochanej córki jest bezrobotnym, leniwym maminsynkiem sporo po 30-ce który mieszka z rodzicami i ma problemy psychiczne pewnie by włosy z głów rwali albo założyli podobny wątek na tym forum.

No, a forumowicze by ich skrzyczeli że to przecież normalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×