Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pieniądzę szczęścia nie dają..?


ilyn90

Rekomendowane odpowiedzi

Może kiedyś usłyszę,że nie mam predyspozycji do bycia normalnym człowiekiem.

Ja już usłyszałem. Od siebie. Wiele razy. Mam tylko predyspozycje do udawania bycia normalnym człowiekiem :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze szczęścia nie dają.....prawda....

ale dużo latwiej mierzyć sie z nieszczęściem

mając pieniądze....

z miliona problemów które sobie wynajdziemy

ten jeden mamy z głowy

 

to powiedzenie wymyślili ludzie bez pieniędzy

żeby obrzydzić sobie cos czego nie mogą mieć....

to prosty mechanizm obronny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi tak ma w Polsce . Niestety zyjemy w biednym kraju

no to wziąć się do nauki języka i do norwegii!!!

chyba że sie jest patryjotą i woli sie konsumować naszą cudowną państwową opiekę medyczną i prawo złodziei i bandytów.nie zapomnijcie że państwo polskie jest własnością tuska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwiska pisze się z dużej litery kolego nieboszczyku Tak btw.

takie gówno nie zasługuje żeby pisać o nim z dużej litery.zacznijmy od tego.jaki prenier takie państwo.fakty mówią za siebie.chcesz żyć?pracuj!nie możesz?sprzedaj nerki.pieniądze za twoje nerki pójdą na bileciki tuska na samolot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj pieniadze szcześcia nie dają, to prawda że z nimi łatwiej, lecz same w sobie są nic nie warte. Są rzeczy których za pieniądze nie kupisz. Tak wiem że to jest tylko takie zwykłe gadanie, ale uwierz, mi pieniędzy nie brakowało nigdy, i nie mówie że byłem jakimś milionerem. Nie nie zarabiałem po 20000. 🙂 Ale miałem tylę że wystarczało mi na to co chciałem, w dzieciństwie tez miałem to co chciałem oczywiście w granicach jakiś 🙂 . Jestem z domu gdzie pieniądze były,  i nie narzekało się na nic. Lecz jak widzisz znajdujemy sie razem na tym forum. Czyli to nie o pieniadze w życiu chodzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście na podstawie "obserwacji", jak wygląda świat, to pieniądze nie są czymś, co jest najważniejsze w życiu, tylko po prostu pieniądze są największym gównem na świecie. A ludzie to muchy, które bezmyślnie koło tego gówna latają, im ktoś ma więcej pieniędzy, tym bardziej przypomina muchę, zamiast racjonalnego człowieka.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×