Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, może to po prostu dlatego, że ten ból siedzi gdzieś głęboko w nas...

Że jest go za dużo...

Ja już nie mam siły na podtrzymywanie kontaktów z rodziną...

Czasami się tylko gdzieś na kogoś natknę, ale nie rozmawiamy...

 

Ech... Zbieram się do snu...

Wziąłem swoje prochy i spróbuję się położyć...

Miło się rozmawiało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, żeśmy tu sobie wczoraj trochę ponarzekali ;)

Ale jest jak jest, i zmienić tego chyba nie sposób :bezradny:

Czasami właśnie takie ucieczki wgłąb siebie stanowią jedyną odskocznię...

No i plusem jest na pewno, że nie stosuje się tutaj żadnych sztucznych stymulantów (mam teraz na myśli tę pozytywną formę odjazdów) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszłam rano z psem. lało, że hej. mamy taki daszek nad drzwiami od klatki schodowej. otwieram drzwi, wychodzimy, pies zatrzymuje się pod tym daszkiem, patrzy na deszcz i myk z powrotem do domu :mrgreen: a ja byłam złośliwa bo się nie wyspałam i sru go na deszcz, w domu nie ma sikania :D ależ miał wściekłą minę jak po 3min był już cały mokry, fajnie mieć psa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, polecam jedzenie od czasu do czasu żelek ;) prócz tego odżywki do paznokci no i regularne dbanie o paznokcie, tj. odwiedzenie kosmetyczki lub kupienie odpowiedniego sprzętu. Ja mam w domu własny sprzęt i nie narzekam na paznokcie. :smile: Też mi się trochę zaczęły łamać na zimę, ale jak zaczęłam jeść żelki, to jest jakby lepiej. :D ponadto gdy paznokcie są pomalowane, to są mniej podatne na zniszczenia... ja mam zawsze pomalowane paznokcie i zazwyczaj mam je jak z kamienia, często ludzie myślą, że są sztuczne i mi je ciągną. :mrgreen: ale jeden ma ładne oczy, jeden usta, a trzeci paznokcie. :mrgreen: nie można mieć wszystkiego, niestety. choć można na pewno polepszyć stan tych Twoich paznokci. ;) tylko trzeba na to poświęcić trochę czasu i być cierpliwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam jedzenie od czasu do czasu żelek ;)

 

Niesprawdzone, ale też zasłyszane, że działa, od faceta O_o?

 

Mi dzisiaj bardzo dobre ciasto wyszło, z pierwszymi truskawkami w tym roku, aż od samego patrzenia chce się jeść :) Tylko całej blachy się nie zje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×