Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, ATI jest dobre żeby stworzyć na tym grę, ale żeby w nią grać to niestety Nvidia :? A wiesz jakie teraz gry wychodzą, takie pod amerykańską młodzież czyt dla debili

 

-- 24 maja 2013, 01:54 --

 

pannaAlicja, Tak, a jak się ma z kim to nerwica mija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, Niech zrobią benchmark w DCS lub ARMA 3 ;) To są benchmarki z gier dla dzieci

 

-- 24 maja 2013, 02:01 --

 

pannaAlicja, No właśnie ja mam taką która ustępuje kiedy nie jestem sam, a jestem sam od 3 lat więc nie ustępuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, przytul się do mnie. Mogę ci dać voucher na dzisiaj. Żaden cyberseks, ani inne cybermiłostki. Ale gdzie ci prawdziwi mężczyźni z szybkimi kartami grafiki do komputera? Myślisz, że Miro, zagra w Crysisa 3 (aktualnie najładniejsza gra na komputer) na wysokich detalach? Nie, bo on woli Nvidię. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz rozumiem xanax.

Miro, też miewam ataki paniki, ale na szczęście nauczyłam się jakoś tam radzić z nimi.

gorzej z derealizacjami (aczkolwiek są takie, które ... polubiłam)

ale jak się otworzy człowiek i OTWORZY świadomość, to wszystko jakoś piękniej.

Da radę przetrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, jak wrażenia? To jest gra akcji, więc czasu na patrzenie nie ma tak dużo. Mi się marzy jakaś dobra strategia, no. :why:

Mam na płycie złotą kolekcję Age of Empires 1 i 2. Ostatnio wyszła wersja HD, ale na integrze nie pójdzie a mojego radeonka wysyłam w świat.

 

CZEMU forum nerwica.com nie ma jeszcze swojego klanu gier? Ludzie wydali ostatnie pieniądze na psychologów i psychotropy i nie starczyło na gry i sprzęt? Nie rozumiem. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, sporo to 3d zabiera z jakości obrazu i kolory takie wyblakłe. Spoko gra, ale strasznie krótka. Według mnie Crysis 2 wciąż jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×