Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe od czego to jest. nieraz jest tak, że czytam idealnie wszystko łapie, nie widzę słów tylko gotowe obrazy jakbym film oglądał, aż tu naglę ciach i myśli idą po zupełnie innej orbicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ogolnie mam takie zwiechy, ze czasem sie wylaczam tak jakby. Np. patrze w podloge nie mrugajac, ale nie to, ze jestem zamyslony, bo nie mysle o niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, cze, swirze :D

tahela, byc moze. Swego czasu myslalem, ze to moze byc poczatkowy objaw padaczki, bo gdzies cos czytalem, ale zle skojarzylem zjawiska :D

zmienny, bardziej mi sie kojarzy z indoktrynacja mozgu z Mass Effecta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro,

cześć

rozkminamy czesciwoe lub calkowiete czasowe wyłaczenie sie z koncepcji wielkiego umysłu swiatowego, tzw. wyskoczenie na bocznice mylsi

 

-- 25 maja 2013, 23:25 --

 

anonus,

spoko maroko, jakbys sie osobiscie kontaktował z Bogiem to było by gorzej :time:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, no nie wiem jak to by bylo, w kazdym razie ja nie chcialbym nagle uznac swoich wrogow za przyjaciol a przyjaciol za wrogow, miec halucynacje i wykonywac to, czego w normalnym stanie bym nie chcial zrobic. Oczywiscie przy tym wszystkim malalaby moja zyciowa uzytecznosc i po jakims czasie stalbym sie bezmozgim zombie. Taka schizofrenia razy 10 :D

 

-- 26 maja 2013, 00:35 --

 

inbvo, no jak wszystkich to wszystkich :P

tahela, luckowi to nie dawaj moich namiarow, bo wisze mu jeszcze piataka za tanie wino :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×