Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie muszę przyznać że też miewam taką fazę: Ktoś się popatrzy (zazwyczaj dziewczyna) od kopa sobie myślę oho! jestem gdzieś uwalony pewnie... Nie uwalony? Pewnie znów źle włosy ułożyłem (stąd moja czapka niewidka) Albo że mówi do drugiej "-Patrz jaki ch***y" Oj tak mam, tak właśnie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija rok od kupienia mojego pierwszego samochodu. Oglądam sobie nagrania z sobotniego wyjazdu do Warszawy, jak jechałem autostradą, zdjęcia jak cały tył jest zawalony ubraniami brata, zdjęcia zaraz po kupnie. I nie mogę uwieżyć że teraz jest zniszczony. Wiele osób mówi że to tylko rzecz, że nie ma co się przejmować, no ale kurde, jest sentyment, to było moje pierwsze auto i to takie fajne. Co prawda wujek zaoferował że sprzeda mi swojego Malucha za 200zł, ale to już nie będzie ten jedyny, pierwszy Maluch. :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech ja tak miałam kiedys z plecakiem z którym smigałam po górach , do tej pory jak pomysłe to mi dziwnie a to był zwykły prosty pelcak zaden tam ful wypas, taki zielony, później sieporwało zapiecie to na sznurowke szło az kolega pozyczył i tak wcieło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie rozbiłam mojego samochodu, ale uuuuu ja swoje autko też uwielbiam i nie wyobrażam sobie, by mu się krzywda stała

 

monk.2000, zazdroszczę, ja żałuję, że swojej stacji dyskietek już nie mam. Za to mam pudełko starych dyskietek <3

w ogóle jak przypomnę sobie te stare czasy, stare kompy... zajebista sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, a jakie to auto? Ja teraz planuję kupić UAZa, albo Poloneza Trucka Roy.

 

-- 24 maja 2013, 01:27 --

 

Miro, a jakie to auto? Ja teraz planuję kupić UAZa, albo Poloneza Trucka Roy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×