Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

LATEK50, zależy jak kto reaguje na leki z tej grupy. Na mnie działała uspokajająco, rozleniwiająco, odbierała motywacje, pozytywne emocje. Na sercie jak i nawet na wenli mam podejście na zasadzie: wisi mi wszystko, mogę nawet przesiedzieć na kanapie całe życie i mi to nie będzie przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keji, zjechałaś z dnia na dzień ze 150mg na 50mg!!! W imieniu Twojej głowy i reszty organizmu, proszę Cię o litość

 

Aleosochodzi? Nie pomyliło ci się coś? :P Nigdy nie brałam 150 mg, zaczynałam od 50 i doszłam do 75mg i to był maks?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keji,

jemu chodzi o to ze napisałś na początku tej strony cytuję: :P:P:P :

 

,,Straszne jest to, że przy 150 mg Zoloftu moje ciśnienie na co dzień spada ze 120-130 jak zazwyczaj do 100- moglabym spać na stojąco i idąc mam wrażenie, że za moment zemdleję. Bez paru kaw i papierosów ani rusz. Co mogę zrobic w takim wypadku, bez konieczności zmiany leku?"

 

więc wychodzi ,ze barałaś 150 zoltofu. :arrow::idea::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie!

niedawno zaczęłam brać miravil ale przez nieuwagę czas na tabletkę wypada mi w godzinach wieczornych, co oczywiście skutkuje bezsennością. jak myślicie cofnąć się o 12 godzin do tyłu i wziąć na zakładkę, czy odczekać do następnego dnia i wziąć rano? pewnie nie ma to większego znaczenia ale zawsze wolę się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50,

ja biore 10 dzien w takiej samej dawce jak ty i mam podobnie , może trochę jestem bardziej pozytywnie nakręcona , ale specjalnie nie czuję nic, ani uboków nie mam, chociaż jak zaczęłam brać to miałam spore doły a teraz jest trochę lepiej więc chyba może jest efekt tylko ja go subiektywnie nie zauważam,

sprawdziłam biorę 12 dzień , czyli 4 dni dłużej od Ciebie, suchości w ustach nie mam na szczęście, myślę ,ze to kwestia dawki teraz będę zwiększać , to znaczy 27 maja prawdopodobnie wejdę na większą dawkę,

dokładnie biorę setaloft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliłem moi drodzy dzień przed zachodem słońca...

Niestety jest nawrót depresji z delikatnymi wahaniami nastroju w ciągu dnia ale przeważnie to mocna melancholia i pustka, wycofanie społeczne, brak chęci do działania.

Lęków na razie brak, tu akurat fajnie sertra działa. Odstawię też na jakiś czas trazodon bo być może ten skubaniec coś tu namieszał.

 

Od wczoraj jestem już na 100mg, zobaczymy co się będzie działo. Opisał bym jeszcze parę kwestii ale nawet nie chce mi się wysilać umysłu żeby coś naskrobać na forum...melancholia okrutna.

 

Tahela, Latek ale czego się tu spodziewać po 12 dniach? Trzeba czekać, po miesiącu można coś dopiero wnioskować, jeżeli lek spasuje to na "pełny" efekt terapeutyczny potrzeba czasem 2-3 miesięcy. Ja tak miałem z paroksetyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie zwiększyłam do 25mg i czekam na wizytę,tak lekarz powiedział,żeby zwiększyćdo 30 i zobaczyć.ale boję się zamuły,bo przy 20mg jest ok,ale wyżej kiedyś było nieciekawie.chcę cieszyć się z życia,a nie je przesypiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison dzięki za odpowiedż,bo wszędzie się słyszy,że paro jest najmocniejsze na lęki.a jak lek przestanie działać to co?nic innego mi nie pozostanie?seroxat zaczyna mnie zawodzić,ale to już 9 rok leci jak biorę go z przerwami,muszę pomyśleć o czymś innym,a na spotkanie z lekarzem muszę być przygotowana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×