Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

czy w internecie, pojawiają się prawdziwe informacje o kimś (choćy na fejsie)?

czy tylko ktoś tak pisze barwnie, używając maski?

 

-- 17 mar 2013, 13:23 --

 

Saraid, hey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w internecie, pojawiają się prawdziwe informacje o kimś (choćy na fejsie)?

czy tylko ktoś tak pisze barwnie, używając maski?

 

-- 17 mar 2013, 13:23 --

 

Saraid, hey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, kreatywnego? brzmi ciekawie, ja tez kreatywny dzisiaj byc musze, bo czeka mnie planowanie tygodnia. :pirate::papa:

Calineczka1990

 

a co tam ludzie wyrabiaja na facebookach, wrzucaja fotki z podrozy? facebooka nie posiadam, ale widzialem mniej wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, kreatywnego? brzmi ciekawie, ja tez kreatywny dzisiaj byc musze, bo czeka mnie planowanie tygodnia. :pirate::papa:

Calineczka1990

 

a co tam ludzie wyrabiaja na facebookach, wrzucaja fotki z podrozy? facebooka nie posiadam, ale widzialem mniej wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to właśnie ten dzień, kiedy przeglądając fejsbuka mam wrażenie, że każdy ma barwniejsze życie towarzyskie od mojego :hide:

 

znam ten problem, nie zaglądam zbyt często bo jest i tak trudny w obsłudze (dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to właśnie ten dzień, kiedy przeglądając fejsbuka mam wrażenie, że każdy ma barwniejsze życie towarzyskie od mojego :hide:

 

znam ten problem, nie zaglądam zbyt często bo jest i tak trudny w obsłudze (dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, z swoją przyjaciółką widzę się od święta, bo mieszka w innym mieście, jeździ i zwiedza świat, wszyscy znajomi gdzieś poznikali, a nie jestem osobą, która będzie na siłę podtrzymywać znajomość, kilka razy zadzwoniłam, zagadałam, ale przecież nie będę się w nieskończoność komuś narzucać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, z swoją przyjaciółką widzę się od święta, bo mieszka w innym mieście, jeździ i zwiedza świat, wszyscy znajomi gdzieś poznikali, a nie jestem osobą, która będzie na siłę podtrzymywać znajomość, kilka razy zadzwoniłam, zagadałam, ale przecież nie będę się w nieskończoność komuś narzucać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, z swoją przyjaciółką widzę się od święta, bo mieszka w innym mieście, jeździ i zwiedza świat, wszyscy znajomi gdzieś poznikali, a nie jestem osobą, która będzie na siłę podtrzymywać znajomość, kilka razy zadzwoniłam, zagadałam, ale przecież nie będę się w nieskończoność komuś narzucać :roll:

 

globalna wioska powoduje rozpadanie się przyjaźni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, z swoją przyjaciółką widzę się od święta, bo mieszka w innym mieście, jeździ i zwiedza świat, wszyscy znajomi gdzieś poznikali, a nie jestem osobą, która będzie na siłę podtrzymywać znajomość, kilka razy zadzwoniłam, zagadałam, ale przecież nie będę się w nieskończoność komuś narzucać :roll:

 

globalna wioska powoduje rozpadanie się przyjaźni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×