Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie leki ziolowe na nerwice lekowa?


icrew

Rekomendowane odpowiedzi

icrew, o ziołowych lekach uspokajających (wyciągu z chmielu, korzenia kozłka lekarskiego, melisy lekarskiej, korzenia arcydzięgla itp.) możesz przeczytać np. pod tym linkiem: http://portal.abczdrowie.pl/ziolowe-leki-uspokajajace. Jeżeli jednak masz objawy somatyczne, jak bezdech, zawroty głowy, uczucie duszności, to zioła mogą nie wystarczyć. Koniecznie skonsultuj się z lekarzem, by dowiedzieć się, co Ci dolega i jak skutecznie temu przeciwdziałać. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icrew, o ziołowych lekach uspokajających (wyciągu z chmielu, korzenia kozłka lekarskiego, melisy lekarskiej, korzenia arcydzięgla itp.) możesz przeczytać np. pod tym linkiem: http://portal.abczdrowie.pl/ziolowe-leki-uspokajajace. Jeżeli jednak masz objawy somatyczne, jak bezdech, zawroty głowy, uczucie duszności, to zioła mogą nie wystarczyć. Koniecznie skonsultuj się z lekarzem, by dowiedzieć się, co Ci dolega i jak skutecznie temu przeciwdziałać. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu 2012 roku jak zaczalem miec te problemy z oddechem i w ogole sie bardzo zle czulem to bylem kilka razy w szpitalu, robili rozne badania i wychodzily ok.

W koncu zdiagnozowali u mnie nerwice i zalecili konsultacje psychiatryczna.

Wtedy sie tak zle czulem, ze myslalem, ze umre. Mialem bezdechy i nie moglem oddychac prawie 24h przez 2 tygodnie. Czulem sie taki slaby, ze nie moglem wejsc po schodach nawet, uderzenia goraca do glowy, krecilo mi sie w glowie. Ale najgorzej z tym oddechem.

Czy takie objawy az moze dawac nerwica?

Od 1,5 miesiaca juz nie biore zadnych antybiotykow na bakterie atypowe, a od 3 dni znowu czuje sie gorzej.

Caly czas sie zastanawiam czy to ciagle nerwica u mnie powoduje te pogorszenia, objawy czy dalej jakas bakteria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu 2012 roku jak zaczalem miec te problemy z oddechem i w ogole sie bardzo zle czulem to bylem kilka razy w szpitalu, robili rozne badania i wychodzily ok.

W koncu zdiagnozowali u mnie nerwice i zalecili konsultacje psychiatryczna.

Wtedy sie tak zle czulem, ze myslalem, ze umre. Mialem bezdechy i nie moglem oddychac prawie 24h przez 2 tygodnie. Czulem sie taki slaby, ze nie moglem wejsc po schodach nawet, uderzenia goraca do glowy, krecilo mi sie w glowie. Ale najgorzej z tym oddechem.

Czy takie objawy az moze dawac nerwica?

Od 1,5 miesiaca juz nie biore zadnych antybiotykow na bakterie atypowe, a od 3 dni znowu czuje sie gorzej.

Caly czas sie zastanawiam czy to ciagle nerwica u mnie powoduje te pogorszenia, objawy czy dalej jakas bakteria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie i duszności minęły. Specjalnie wywoływałem je jeszcze przy pomocy kawy, aby terapia była bardziej agresywna.

Trochę wcześniej brałem fluanxol, ale miałem duszności mimo to. Dopiero ten wpis na blogu mi pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie i duszności minęły. Specjalnie wywoływałem je jeszcze przy pomocy kawy, aby terapia była bardziej agresywna.

Trochę wcześniej brałem fluanxol, ale miałem duszności mimo to. Dopiero ten wpis na blogu mi pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlugo miales te dusznosci? Czy to bylo u Ciebie takie uczucie pelnosci w mostku i jakby bylo Tobie tak ciezko oddychac jakbys nie mogl do konca swobodnie oddechu zlapac?

W czasie dnia sie to nasilalo i slablo po kilka razy?

 

Ja tak mam od 8 miesiecy non stop, czasami w dzien troche mniej odczuwam, a czasami sie mocno nasila... a raz na jakis czas mam az takie ataki, goraco mi sie robi, uderzenia goraca do glowy, robi mi sie slabo i niedobrze, jakbym mial zaraz zemdlec i wtedy takie bezdechy mnie lapie... trwa to z 10 sekund i puszcza...

Do tego mam od 2 lat taki scisk w glowie.. jakby cisnienie. Robilem full badan, rezonanse, tomografie itd, wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×