Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

icrew

Użytkownik
 • Zawartość

  221
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Obecnie biorę 75mg wenli rano i 75mg wieczorem. Od kilku dni znowu mam takie uczucie ucisku pod mostkiem i ciężkiego oddechu. Kiedy mi to znowu przejdzie... Za parę dni lecę na urlop do Hiszpanii i może jakoś podświadomie się tym przejmuje i denerwuje... nie wiem już sam. Mam nadzieję, że mi to szybko minie... ostatnio jak przestałem się tym przejmować to po jakimś czasie mi minęło.
 2. Od 2 dni męczy mnie hiperwentylacja, pewnie wiecie co to jest... ciężko wziąć oddech nawet jeśli nie czuje, że jestem zestresowany, radzicie sobie z tym jakoś? Już powoli nauczyłem się sobie z tym radzić.
 3. Jeżeli jesteś przebadana porządnie i wszystkie wyniki wychodzą ok to na pewno nerwicowe. Tez mam objawy somatyczne które mi wróciły po roku przerwy i się teraz mecze z nimi. Zwiększyłem od 5 dni dawkę wenlafaksyny do 150mg na dobę i zobaczymy jak będzie za tydzień dwa czy mi coś pomoże.
 4. U mnie raczej w drugą stronę ... ale nie wiem czy to wina leku czy tego, że mam pracę siedzącą ... ale też biegam ze 2 razy w tygodniu... pozwalam sobie dość często na słodycze.
 5. Czy 150mg wenlafaksyny to jakaś już duża dawka czy taka normalna jeśli chodzi o nerwicę? Od kilku dni zacząłem brać taką bo objawy somatyczne nie dają mi żyć... brałem przez 1,5 roku 75mg ale od jakiś 2,5 tygodnia zaczęły się znowu objawy somatyczne. Czy też tak macie, że rano po przebudzeniu czujecie się ok, bez objawów somatycznych, a później w czasie dnia się wam nasilają i maleją w kółko?
 6. icrew

  Czy to nerwica lekowa?

  Dzisiaj rano się obudziłem to nie miałem w ogóle objawów. Wstałem, pojechałem do pracy, wziąłem leki... po jakimś czasie znowu zacząłem odczuwać objawy, ten dziwny ścisk w jelitach, odbycie, lekkie mdłości. Odczuwam go cały czas... do toalety chodzę normalnie i nie mam żadnych bóli przy wypróżnianiu. Wziąłem też 25mg hydroksyzyny, jest trochę lepiej ale objawy nie minęły w całości... ehh kiedy mi to minie w końcu....
 7. Od 1,5 roku biorę 75mg wenlafaksyny dziennie ale od 1,5 tygodnia znowu nasiliły mi się objawy somatyczne - bóle jelit, podbrzusza, kłucia i bóle odbytu, uczucie takiego napięcia w organizmie. Kiedyś miałem też podobne objawy i wyniki nie wykazywał jakiś odchyleń od normy. Czy jest możliwe to, że biorąc leki objawy somatyczne się nasilają i potrafią w znacznym stopniu uprzykrzyć życie, samopoczucie i bóle organizmu? Wczoraj wieczorem wziąłem 20mg hydroksyzyny i czułem się później lepiej.
 8. icrew

  Czy to nerwica lekowa?

  Od 10 dni miałem takie objawy jak bóle w jelitach, takie napadowe kłucia w odbycie, trwa to 1-2 sekundy i mija ale jest bardzo bolesne. Czy to może być objaw nerwicy? Kiedyś też tak miałem ale jakoś mi przeszło. Leczę się od ponad roku wenlafaksyną 75mg. Miałem jeszcze na początku objawy ciężkiego oddechu i inne ale minęły po 1-2 miesiącach leczenia. Kiedyś też miałem te objawy kłucia w odbycie.... badania, rektoskopię itd ale wszystko wychodziło ok.
 9. Od 5 dni mam takie objawy jak bóle w jelitach, takie napadowe kłucia w odbycie, trwa to 1-2 sekundy i mija ale jest bardzo bolesne. Czy to może być objaw nerwicy? Kiedyś też tak miałem ale jakoś mi przeszło. Leczę się od ponad roku wenlafaksyną 75mg. Miałem jeszcze na początku objawy ciężkiego oddechu i inne ale minęły po 1-2 miesiącach leczenia. Kiedyś też miałem te objawy kłucia w odbycie.... badania, rektoskopię itd ale wszystko wychodziło ok.
 10. Biorę Venlectine 75mg dziennie już od 1,5 roku. Wcześniej jak odstawiłem to po paru miesiącach wróciły mi objawy somatyczne, ciężki oddech, uciski w mostku i kilka innych. Czy w takim wypadku będę musiał już brać ją cały czas? Jak to jest w takich przypadkach?
 11. No teraz już jakby lepiej. -- 26 kwi 2016, 10:39 -- Na razie ten ucisk w mostku zniknął całkowicie ale nie wiem i tak czy nie będę musiał zwiększyć dawki z 75mg na 112,5mg bo podczas brania leku nie powinny pojawiać się te objawy.
 12. Robiłem już full badań łącznie z ekg, spirometrią i wiele innych. Wychodziły ok. Nawet USG serca, RTG płuc itp.
×