Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

I wnuki :lol: Zadałeś pytanie, to dostałeś na nie odpowiedź, proszę o konstruktywne kontynuowanie tematu :lol:

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:47 am ]

A już na poważnie, jak ktos szuka partnerki ''na trochę'' to jest dla mnie niedojrzałym gnojkiem, chyba, że na samym początku obie osoby jasno sobie powiedzą, powtarzam, na początku, że chodzi im tylko o sexy doll.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz żony to co żeś siętak tego uczepił? Sam zapewne co chwilę zmieniasz partnerki, posuwasz wszystko co się rusza, a tutaj się wymądrzasz.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:59 am ]

Ogólnie to ciekawa z Ciebie postać Twilight. Ciągle piszesz, że wygląd nie jest ważny. W jednym z postów napisałem, że pewnie wyglądasz bardzo dobrze i dlatego nie znasz problemu ale coraz bardziej wydaje mi się prawdopodobna druga opcja(siedzisz na forum chyba więcej czasu niż ja, a ja gdybym miał dziewczynę to nie marnowałbym dnia na siedzenie przed kompem)- wyglądasz tragicznie, masz z tego powodu zerowe powodzenie u kobiet i próbujesz się tu na forum jakoś podbudować czekając aż ktoś potwierdzi Twoje brednie. Ciekawe jak to z Tobą jest naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uważasz, że mądrym zachowaniem jest się żenić ze swoją pierwszą dziewczyną nie mając żadnego porównania? Ja właśnie coś takiego uważam za głupie i niedojrzałe zachowanie. To jest tak samo jakbyś popierała małżeństwo pary piętnastolatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz żony to co żeś siętak tego uczepił? Sam zapewne co chwilę zmieniasz partnerki, posuwasz wszystko co się rusza, a tutaj się wymądrzasz.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:59 am ]

Ogólnie to ciekawa z Ciebie postać Twilight. Ciągle piszesz, że wygląd nie jest ważny. W jednym z postów napisałem, że pewnie wyglądasz bardzo dobrze i dlatego nie znasz problemu ale coraz bardziej wydaje mi się prawdopodobna druga opcja(siedzisz na forum chyba więcej czasu niż ja, a ja gdybym miał dziewczynę to nie marnowałbym dnia na siedzenie przed kompem)- wyglądasz tragicznie, masz z tego powodu zerowe powodzenie u kobiet i próbujesz się tu na forum jakoś podbudować czekając aż ktoś potwierdzi Twoje brednie. Ciekawe jak to z Tobą jest naprawdę.

 

Nie wiem topuś, ale to świetna okazja, żebyś budował sobie kolejne teorie i dalej uciekał od swoich problemów w ''określanie'' innych - tylko w Twojej głowie. :lol: A że siedzę na forum więcej niż Ty to pewne - jedną z ukochanych rzeczy, jakie lubię robić w wolnym czasie jest słuchanie muzyki, co łącze z forum.

 

Bycie z kimś dla testu to totalna niedojrzałość emocjonalna i gnojkowatość, chyba, że od razu uprzedzasz ta osobę, że sobie tylko testujesz. Inaczej jesteś dupkiem, który chciałby się bawić cudzymi uczuciami i NA szczęście nie ma do tego okazji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz żony to co żeś siętak tego uczepił? Sam zapewne co chwilę zmieniasz partnerki, posuwasz wszystko co się rusza, a tutaj się wymądrzasz.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:59 am ]

Ogólnie to ciekawa z Ciebie postać Twilight. Ciągle piszesz, że wygląd nie jest ważny. W jednym z postów napisałem, że pewnie wyglądasz bardzo dobrze i dlatego nie znasz problemu ale coraz bardziej wydaje mi się prawdopodobna druga opcja(siedzisz na forum chyba więcej czasu niż ja, a ja gdybym miał dziewczynę to nie marnowałbym dnia na siedzenie przed kompem)- wyglądasz tragicznie, masz z tego powodu zerowe powodzenie u kobiet i próbujesz się tu na forum jakoś podbudować czekając aż ktoś potwierdzi Twoje brednie. Ciekawe jak to z Tobą jest naprawdę.

 

Nie wiem topuś, ale to świetna okazja, żebyś budował sobie kolejne teorie i dalej uciekał od swoich problemów w ''określanie'' innych - tylko w Twojej głowie. :lol: A że siedzę na forum więcej niż Ty to pewne - jedną z ukochanych rzeczy, jakie lubię robić w wolnym czasie jest słuchanie muzyki, co łącze z forum.

 

Bycie z kimś dla testu to totalna niedojrzałość emocjonalna i gnojkowatość, chyba, że od razu uprzedzasz ta osobę, że sobie tylko testujesz. Inaczej jesteś dupkiem, który chciałby się bawić cudzymi uczuciami i NA szczęście nie ma do tego okazji.

 

Pozdrawiam

 

 

Rzadko się zdarza, żeby ktoś brał ślub ze swoją pierwszą dziewczyną lub pierwszym facetem. Niemal zawsze oboje mają za sobą kilka związków i dodatkowo często przypadkowych partnerów seksualnych. Z tego wynika, że niemal wszyscy są dupkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupkiem jest ten, kto planuje tak zrobić :lol: To że związki się czasem rozpadają, to żaden argument. Ale pewnie Twoje ego lepiej sie czuje, jak zachowując sie jak dupek, wmawiasz sobie, że tak nie jest. Mówiąc krótko, tak to sobie tłumacz.

 

I przestań w końcu pieprzyć w każdym poście ''a inni robią gorzej''. Myśl jak Ty robisz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związki się rozpadają, bo w młodym wieku nikt normalny nie myśli o ślubie. Na ślub jeszcze będzie czas, najpierw trzeba się czegoś dorobić a nie jak w niektórych przypadkach młodzi biorą ślub(głównie z przymusu spowodowanego ciążą) a nie mają nic, nawet mają kłopot opłacić wynajęte mieszkanie. I to ma być niby takie dobre?

Obserwując to jak wyglądają małżeństwa moich znajomych można wysunąć proste wnioski:

1. Ci co wzięli ślub po wyszumieniu się tworzą szczęśliwe związki.

2. Ci co się pobrali ze swoją pierwszą miłością teraz się rozwodzą. Przyczyna jest prosta- nie wiedzieli co to jest miłość, nie potrafili odróżnić miłości od zwykłego zauroczenia bo niby skąd mieli mieć taką umiejętność jak nie mieli żadnych innych partnerów/partnerek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związki sie rozpadają, bo osoby do siebie nie pasują/nie radza sobie/ nie mi oceniać, czemu.

 

Zaś ty podbijasz sobie zjechane do ujemnych wartości ego robieniem bzdurnych teorii na poziomie podstawówki :smile: Bo ciężko to nawet nazwać akademickimi. Zupełnie, jakby sie czytało wypowiedzi gości z partii rządzącej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że dziewczyny wolą imprezowych, męskich, zdecydowanych facetów od niepewnych siebie, myślących nad każdym swoim krokiem, nudnawych kolesi to znaczy, że są głupie? Dla mnie to jest zupełnie normalne.

 

Imprezowy, meski, zdecydowany nie znaczy inteligentny, wrazliwy, opiekunczy. Te pierwsze trzy cechy sa niczym bez tych trzech ostatnich. Po tamtych dwoch kolesiach z klasy widze wyraznie to ze im tych 3ech ostatnich brakuje, a dziewczyny na nich leca. Smuci mnie wlasnie to. Nie zazdroszcze im, boje sie tylko tego, ze nie spotkam dziewczyny, ktorej bedzie bardziej zalezalo na tym, zeby facet byl dla niej dobry.

 

 

Top23, ciagle masz agresywne podejscie do tematu i z gory masz sztywne podejscie. Wyluzuj i nie badz ciagle pesymistyczny. Wydaje mi sie ze sam nie wiesz dlaczego chcesz byc z dziewczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie on wie, czemu chce być - niczym alkoholik nie jest w stanie przyznać się, że problem tkwi w nim, więc aby się dowartościować, chciałby skrzywdzić (psychicznie, wykorzystać) jakąś dziewczynę, traktując ja zgodnie ze swoim (wynikającym ze skrajnego niedowartościowania) szowinistycznym podejściem. A że nie wychodzi nawet to... Mamy efekt w dwóch (i kilkunastu innych) topicach.

 

To ma swoją nazwę, której nie przytoczę, bo niecenzuralna. A że poza tym skrajnie żałosne i politowania godne. (bo robi to świadomie, z pełna odpowiedzialnością, na chorobę sie tu nie da zwalić)

 

Bardzo wielu ludzi, przechodząc chorobę, zasługuje na szacunek nie dlatego, że dotknęło ich cierpienie - to żadna zasługa - ale ze względu na to, co robi później, a wrażliwości i otwartości a problemy innych nikt im nie odbierze. Ale są też tacy, których to nie uczy NIC. Był taki jeden Cretino77 na forum, (taki nick) jest i taki top. No i co? No i nic, ich sprawa jak żyją, byle trzymali się z daleka od innych.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole top23 to zeszles od razu na sluby a kto tu ci karze od razu slub z pierwsza lepsza brac!!!!!!!!!! juz dawno nie spotkalam sie z tak beznadziejnym tokiem myslenia jak twoj! dziecko ty masz chyba 10 lat! chociaz niektore dzieci sa od ciebie madrzejsze.

 

A Twoje myślenie jest na jeszcze mniej zaawansowanym poziomie. Spróbuj zbrzydnąć, przytyć, to cała ta Twoja wielka miłość zostawi Cie dla atrakcyjniejszej szybciej niż myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Twoje myślenie jest na jeszcze mniej zaawansowanym poziomie. Spróbuj zbrzydnąć, przytyć, to cała ta Twoja wielka miłość zostawi Cie dla atrakcyjniejszej szybciej niż myślisz.

A ty standardowo top gadasz co ci ślina na język przyniesie! Nie wiem czy kiedykolwiek jakoaś laska będzie cię chciała, bo po twoich postach odniosłam wrażenie, że niezły z ciebie prostak i cham....

 

Ty uważasz że jeśli ktoś zbrzydnie to związek się rozpada? rzeczywiście masz ograniczone myslenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ty uważasz że jeśli ktoś zbrzydnie to związek się rozpada? rzeczywiście masz ograniczone myslenie!

 

Ty też przecież tak uważasz. Oto dowód:

Żadna laska nie pójdzie do łóżka z facetem który w ogóle jej się nie podoba, ale pewnie chętnie poszła by z nim na kawe albo spacer, bo gościu będzie mądrze gadał....

 

Z tego jasno wynika, że gdyby Twój mąż zbrzydnął, roztył się czy co tam jeszcze, to byś z nim do łóżka nie poszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja czytajac twoje wypowiedzi nie mam cierpliwosci juz jestes totalnym ZJEBEM!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:34 pm ]

DOKLADNIE TAK I WOGOLE NIE WIESZ CO TO MILOSC I JAKBYS WIEDZIAL TO NIE PISALBYS TAKICH BZDUR , JAK SIE KOCHA TO NIE JEST WAZNE JAK KTO WYGLADA !!!!!!! nie ma do ciebie cierplipowsci jestes idiota jakiego jeszcze nigdy nie spotkalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego jasno wynika, że gdyby Twój mąż zbrzydnął, roztył się czy co tam jeszcze, to byś z nim do łóżka nie poszła.

Nie ty nie jestes ograniczony, ty po prostu jestes zwykłym idiotą!!!!

Jak już się przyczepisz to ..... weź sobie odpuść, bo chyba nie tylko ja mam juz ciebie dosyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ty nie jestes ograniczony, ty po prostu jestes zwykłym idiotą!!!!

Jak już się przyczepisz to ..... weź sobie odpuść, bo chyba nie tylko ja mam juz ciebie dosyć...

 

Sama coś piszesz, a potem się tego wypierasz. Dobrze wiesz, że gdyby Twój mąż wyglądał gorzej niż teraz, to by Twoim mężem nie był.

 

Jeśli tak wam zależy to nie ma sprawy, już mnie nie ma na tym forum. I tak wiem, że myślicie tak samo jak ja tylko próbujecie się wzajemnie oszukiwać, że jest inaczej. Jest na forum kilku mądrych ludzi którzy widzą jak wygląda życie w XXI wieku, ale niestety większość nie potrafi zauważyć jak życie się zmieniło w ciągu kilku lat.

 

 

Żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego jasno wynika, że gdyby Twój mąż zbrzydnął, roztył się czy co tam jeszcze, to byś z nim do łóżka nie poszła.

 

Wątpie żeby to zrobiła, bo swojego męża pewnie zna i ceni w nim nie tylko wygląd. Wprawdzie nie mam pojęcia w tych sprawach, bo nie miałem dziewczyny(prawie miałem...), ale czytając twoje posty piszesz, że związek to jak jakiś przedmiot(i liczy się dla ciebie w nim tylko łupanie, zupełnie jak u jakiegoś 13 latka), wypróbujesz nie spodoba się tobie ten to weźmiesz inny, uważam że to g prawda(na próbę to możesz jakieś dziwce zapłacić..), bo żeby być z kimś w związku to trzeba do kogoś coś czuć z wzajemnością, a jak się zakochasz to ta osoba będzie dla ciebie kimś najlepszym i wyjątkowym(wiem po sobie) miłość jest ślepa jak to mówią i to jest prawda nie będziesz widział wtedy wad, lub je niwelował)... i jak ty chcesz porównać jeden związek do drugiego skoro każdy człowiek jest inny? Tu nie ma jednego schematu. Myślisz że ludzie się parzą jak króliki po pierwszym spotkaniu? No chyba jesteś pod wpływem filmów, które lecą w tv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOKLADNIE TAK I WOGOLE NIE WIESZ CO TO MILOSC I JAKBYS WIEDZIAL TO NIE PISALBYS TAKICH BZDUR , JAK SIE KOCHA TO NIE JEST WAZNE JAK KTO WYGLADA !!!!!!! nie ma do ciebie cierplipowsci jestes idiota jakiego jeszcze nigdy nie spotkalam.

 

O majn god.... czyzbys sie zdenerwowala??? ;) nie dziwie sie, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, że gościu nie ma pojęcia co to miłość to widać od pierwszego posta - to co mu o miłości mówić, ''gadaj ślepemu o kolorach''. Z tą różnicą, że wielu ślepych ma wyobraźnie, a on nie ;)

 

Tylko tak szczerze, czy to jest powód do nerwów? "Głupich nie sieją, sami sie rodzą''. Ani nam taki nie wadzi, ani... Ni ziębi, ni grzeje. Niech sobie żyje, "robaczek" nasz, jego sprawa. Czy wróci na forum czy nie żadnego znaczenia nie ma, bo nie szuka tu pomocy, tylko wokandy, z której mógłby podbijać swoje ego.

 

Ale nie wyszło :lol:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita napisał:

DOKLADNIE TAK I WOGOLE NIE WIESZ CO TO MILOSC I JAKBYS WIEDZIAL TO NIE PISALBYS TAKICH BZDUR , JAK SIE KOCHA TO NIE JEST WAZNE JAK KTO WYGLADA !!!!!!! nie ma do ciebie cierplipowsci jestes idiota jakiego jeszcze nigdy nie spotkalam.

 

 

O majn god.... czyzbys sie zdenerwowala??? nie dziwie sie, pozdrawiam.

 

no troszki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×