Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Do autorki tematu:

 

Jak dla mnie coś tu nie gra. Piszesz, że spotykasz się z tym facetem od kilku tygodni oraz że bardzo lubisz seks. W takim razie coś chyba jest nie tak, skoro kobieta lubiąca seks nie chce iść do łóżka z ukochaną osobą... Jak dla mnie to po prostu on nie jest w Twoim typie, nie pociąga Cię seksualnie i tyle. Facet to wyczuł, więc się wycofał całkiem słusznie zresztą, bo daje sobie szanse na znalezienie kobiety, która dostrzeże w nim faceta. Gdyby to był rzeczywiście ten jedyny, to byś mu nie odmówiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autorki tematu:

 

Jak dla mnie coś tu nie gra. Piszesz, że spotykasz się z tym facetem od kilku tygodni oraz że bardzo lubisz seks. W takim razie coś chyba jest nie tak, skoro kobieta lubiąca seks nie chce iść do łóżka z ukochaną osobą...

Rozwaliło mnie to zdanie.

A jak ona przez te kilka tygodni się widziała raptem parę razy z nim na oczy i zwyczajnie nie jest gotowa na wygibasy w łóżkach po kilku spotkaniach, to niby coś z nią nie tak? :shock:

 

Też lubię seks, ale lubię go z osobami, z którymi czuję się pewnie i którym ufam. Jak komuś nie zaufam przez kilka tygodni, to z nim nie pójdę do łóżka, proste.

 

Gdyby to był rzeczywiście ten jedyny, to byś mu nie odmówiła.

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać, bo to tekst na poziomie 15-letniego gimnazjalisty, który ma ciśnienie i chce wreszcie zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosz... ja już zdążyłam 5 razy umrzeć a ten temat nadal żyje :shock::shock::shock:

ile ja mam do czytania teraz przez was :hide:

 

-- 29 gru 2012, 19:05 --

 

Odpowiem bezpośrednio na Twoje pytanie. Nie uważam tak, jak Ty! Naprawdę tak nie jest ;) Sądzę, ze większość kobiet sobie to wmawia, no chyba, że masz takie szczęści do facetów. Dla mnie możesz nie mieć cycków, bo to nie jest priorytet! Chciałbym poznać inteligentną, tyle mi starcza.

każdy tak mówi... potem poznają mnie i jest wszystko pięknie, po czym okazuje się że moja inteligencja ma akurat najmniejsze znaczenie, najważniejsze żebym wskoczyła do łóżka :roll:

 

-- 29 gru 2012, 19:09 --

 

Jak dla mnie coś tu nie gra. Piszesz, że spotykasz się z tym facetem od kilku tygodni oraz że bardzo lubisz seks. W takim razie coś chyba jest nie tak, skoro kobieta lubiąca seks nie chce iść do łóżka z ukochaną osobą... Jak dla mnie to po prostu on nie jest w Twoim typie, nie pociąga Cię seksualnie i tyle. Facet to wyczuł, więc się wycofał całkiem słusznie zresztą, bo daje sobie szanse na znalezienie kobiety, która dostrzeże w nim faceta. Gdyby to był rzeczywiście ten jedyny, to byś mu nie odmówiła.

ale co tu nie gra? nie wspomniałam ani słowem że go kocham/ kochałam. Pociągał mnie i to bardzo. Tylko że sam koniec końców przyznał się że chodzi mu tylko seks. więc hę... Bycie facetem to nie tylko penetracja :roll:

 

-- 29 gru 2012, 19:10 --

 

Vian, Sorrow, otóż to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie miałem siły przeczytać całego wątku, ale do rzeczy.

Facet to taki organizam żywy, który ma parę etapów swojego rozwoju.

Tym niemniej, na każdym z tych etapów (no może tylko poza najwcześniejszym pierwszym) jest świadom, że ma penisa i jest jednocześnie zdeterminowany do jego eksploatacji.

Na drugim etapie jedynie co widzi to swój członek.

Na trzecim etapie widzi swój członek i potrafi dostrzegać potrzeby Kobiety. Piszę, że potrafi, ale nie oznacza, że chce.

Celowo nie piszę o wieku, bo on nie ma z tym nic wspólnego. Czasami wydaje mi się, że niektórzy zatrzymali sie na drugim etapie, chociaż udają, że są w trzecim, albo co gorsza dalej.

 

Uważam, że z tym nie da rady nic zrobić, bo taka jest nasza natura.

Z drugiej strony, pryzmat postrzegania Kobiet od "tyłu" jest w pewnym sensie również ich zasługą oraz dzięki postępowi cywilizacyjnemu w antykoncepcji. Nie problem przecież "zaliczyć laskę" na dyskotece, party - zwłaszcza w sezonie. Czasami nie jedną tej samej nocy.

Jak to widzi facet, zwłaszcza poszukujący partnerki na życie. Łatwe laski są fajne, poużywam sobie, ale chciałbym mieć taką z zasadami (cokolwiek to znaczy). Aby się przekonać musi próbować dobrać sie jej do przysłowiowej "dupy".

 

Jaki z tego wniosek dla Autorki wątku?

Nie rezygnuj, spotykaj się z facetami, jasno sygnalizuj swoje oczekiwania (my mamy problem z odbiorem Kobiet). Może nawet pojedź po bandzie i poopowiadaj im coś o dzieciach i ślubie (część odpadnie na początku). Bądź początkowo nieprzystępna, ale zmniejszaj dystans (facet musi widzieć szansę i powoli zdobywane terytorium). Tempo oczywiście to Ty dyktujesz. Może znajdziesz tego wytrwałego, który moim zdaniem i tak będzie myślał o seksie, ale dostrzeże w Tobie ciekawą jemu osobę.

 

Na zakończenie szybki znany dowcip. Dlaczego mężczyźni całują kobiety w rękę. Bo od czegoś muszą zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kobiety to niby nie patrza na wyglad?

 

.. że tak odgrzeję pytanie.

 

Patrzą i to nie wiem czy nie częściej niż faceci. Wczoraj udałem się ze znajomymi do klubu.. prości kolesie, urodą nie grzeszą, z aktualnie panującą modą odzieżową zero wspólnego..no nie wiem czy spotkali się chociaż z jednym przychylnym spojrzeniem atrakcyjnej kobiety..BA..jakiejkolwiek kobiety, która chciała by zamienić pół słowa. Obserwowałem trzy wymodelowane, kręcące tyłkami na parkiecie "laski".. taniec iście gotowy bo tyłkami kręciły jakby wypuszczały feromony płciowe. Punkt obserwacyjny owych kobiet to dobrze ubrani, modni kolesie..jak markowe logo na koszuli to parę punktów do ogólnej skali zajebistości i pożądania. Obserwując parkiet z balkonu było takich lasek dosłownie na pęczki..nie zauważyłem żeby którakolwiek chciała pobawić się od tak sobie z prostym chłopaczyną..bo niby po co? Po co komu brzydka okładka do ładnej książki. Zresztą fajnie to wygląda..wchodzi grupka kobiet, tańczą, rozglądają się, oceniają, szukają "targetu" , przemieszczają się i atakują. Mniej atrakcyjni nie mają najmniejszych szans na pogadanie z taką laską bo z góry częstowani są ironicznym uśmiechem i ruchem głowy po linii poziomej. A Ci może na pozór brzydsi stoją w koncie lub oparci są o barierkę balkonu patrząc na to wszystko z góry :mrgreen:

 

Atrakcyjni ludzie są przeznaczeni dla innych atrakcyjnych. Faceci patrzą przez pryzmat dupy, kobiety tego samego pokroju przez pryzmat dobrego przyrodzenia i wielu towarzyszącym temu atrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Punkt obserwacyjny owych kobiet to dobrze ubrani, modni kolesie..jak markowe logo na koszuli to parę punktów do ogólnej skali zajebistości i pożądania.

Jakie miejsce takie wymagania. Przypuszczam , ze faceci tez nie patrzyli na szare myszki a na te odpicowane i wypyszczajace feromony tylkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ostatnio koszule D&G taka fajna czarna z dlugim rekawem, mam nadzieje ze uda mi sie cos wyrwac na sylwka ;]

 

:lol::lol:

Życzę Ci powodzenia abyś nie trafił ponownie na manipulantkę z tą koszulą D&G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie miejsce takie wymagania.

 

Ale przecież tak jest wszędzie w kinie, teatrze, na koncercie czy stojąc w marketowej kolejce ;)

Faceci patrzyli też na szare myszki, nie miały one wyzywających strojów..ale i tak udało im się kogoś znaleźć. Taka jedna nawet ładna była, i chyba miała lepsze atuty niż to że można jej łatwo przesunąć dłoń po udzie, wprost pod kieckę :mrgreen:

 

 

 

 

 

Kupilem ostatnio koszule D&G taka fajna czarna z dlugim rekawem, mam nadzieje ze uda mi sie cos wyrwac na sylwka ;]

 

Większość mogła by Cię uznać za fajansiarza chodzącego w podróbkach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież tak jest wszędzie w kinie, teatrze, na koncercie czy stojąc w marketowej kolejce ;)

Bywam w kinie ale zwracam uwage raczej na przystojnych facetow a nie w co sa ubrani. Zazwyczaj sa zajeci czyli z dziewczynami :D

Faceci patrzyli też na szare myszki, nie miały one wyzywających strojów..ale i tak udało im się kogoś znaleźć.

myslisz ze dlaczego nimi sie zainteresowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywam w kinie ale zwracam uwage raczej na przystojnych facetow a nie w co sa ubrani

 

Może nie w co, ale jak.. Bo jak facet jest przystojny, ale pociska w sandałach i białej skarpecie frotte i porozciąganym, gratisowym t-shircie to raczej kiepska prognoza na dalszą znajomość ;)

 

Zazwyczaj sa zajeci czyli z dziewczynami

 

No patrz..a ja zazwyczaj chodziłem do kina sam i mnie kobiety nie zaczepiały .. czyli oznacza to, że nie jestem przystojny :mrgreen:

 

myslisz ze dlaczego nimi sie zainteresowali?

 

Skoro nie mieli szans wyrwać super laski jak w amerykańskich filmach dla nastolatków to loty się obniżyły :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie w co, ale jak.. Bo jak facet jest przystojny, ale pociska w sandałach i białej skarpecie frotte i porozciąganym, gratisowym t-shircie to raczej kiepska prognoza na dalszą znajomość ;)

 

eee ciuchy to szczegol.. co stoi na przeszkodzie zeby zarwac przystojniaka i nauczyc go ubierac sie ;) Mnie by to nie zniechecilo

Skoro nie mieli szans wyrwać super laski jak w amerykańskich filmach dla nastolatków to loty się obniżyły :mrgreen:

 

 

albo uznali, ze latwiej im bedzie ja przeleciec bo nie ma duzego wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee ciuchy to szczegol.. co stoi na przeszkodzie zeby zarwac przystojniaka i nauczyc go ubierac sie Mnie by to nie zniechecilo

 

Ja wiem..już pary razy przekonałem się o tym, że jak kobieta jest fleja z wyglądu to jest taka w życiu ;)

 

albo uznali, ze latwiej im bedzie ja przeleciec bo nie ma duzego wyboru

 

Neee..to raczej taki typ dziewczyn.. " buziaki, odprowadź mnie, zadzwoń jutro..spotkamy się parę razy z później się zobaczy " :mrgreen:

 

Co do wyrywania przez kobiety w wiadomym celu..sam jestem przykładem tego iż dziewczyna "wyrwała" mnie na dyskotece i usilnie próbowała zaciągnąć na swoją stancję .. no kolekcji znaczków to raczej mi nie chciała pokazać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem..już pary razy przekonałem się o tym, że jak kobieta jest fleja z wyglądu to jest taka w życiu ;)

Ja mowilam o braku gustu a nie flei :D gust mozna sobie wyrobic

 

.sam jestem przykładem tego iż dziewczyna "wyrwała" mnie na dyskotece i usilnie próbowała zaciągnąć na swoją stancję .. no kolekcji znaczków to raczej mi nie chciała pokazać :mrgreen:

Zdradze Ci teraz tajemnice ale ciiiiiii ... dziewczyny tez maja potrzeby seksualne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gust mozna sobie wyrobic

 

No czy ja wiem :mrgreen:

Jak to mówiła mi kiedy jedna osoba.." chłop ze wsi wyjdzie zawsze, ale wieś z chłopa nigdy" :lol:

 

Zdradze Ci teraz tajemnice ale ciiiiiii ... dziewczyny tez maja potrzeby seksualne

 

No dobra..ale tak patrząc tylko przez pryzmat mojego rozporka ? A gdyby mi się spodobała ? Wieedziałem, że kobiety mają gdzieś uczucia facetów ..a później wychodzi, że to my patrzymy przez pryzmat dupy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×