Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mogę kogoś ostrzec - dajcie sobie siana z "W drodze" (nudna niedoróba) i "Drzewem Życia". Z tym drugim... No chyba, że jesteście wielce uduchowieni, czy coś (nie mnie oceniać) to wtedy może Wam się spodoba. Ja osobiście w trakcie seansu miałam ochotę wejść pod stół i tak już zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Atlas chmur"; taka sobie baja naiwna o tym m.in., że kapitalizm rucha nas w dupę. Skośnooki "Neo" z zaczeską na boczek centralnie mnie rozbroił. Przeciętne.
Mnie się tam podobał. Po pierwsze poruszono temat reinkarnacji, uznałam fabułę za dość oryginalną. Po drugie zrealizowano wszystko z rozmachem, widoki i efekty spektakularne. Do tego można sie było troche pośmiać i trochę wzruszyć, ale na pewno nie nudzić. Dużo zwrotów akcji i niespodzianek. Wątek "Neo" rzeczywiście trochę banalny i nadęty ideologicznie, ale całość udana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz, módl się, kochaj

 

 

Elizabeth Gilbert to trzydziestokilkuletnia, nowoczesna kobieta. Ma męża, wspaniały dom oraz dobrą pracę. Mimo to pewnej nocy leży nieszczęśliwa na podłodze w łazience i płacze, ponieważ stwierdza, że życie, które wiedzie nie jest tym, którego tak naprawdę pragnie i nie wie, co powinna z nim zrobić. W końcu decyduje się na rozwód, który jest bardzo bolesny i przez który popada w depresję. Jej kolejnym krokiem jest podróż do trzech państw zaczynających się na literę "I", a mianowicie Italii, Indii oraz Indonezji. Jest to podróż w głąb siebie, aby przemyśleć swoje dotychczasowe życie, lepiej zrozumieć samą siebie i zdecydować, co zrobić dalej, aby zmienić swoje życie na lepsze.

 

Świetny film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×