Skocz do zawartości
Nerwica.com

głosy w głowach


mk26a

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli chodzi o wszelkie głosy w waszych głowach, to problem możecie rozwiązać poprzez poproszenie danego głosy czy osoby w Twojej głowie żeby do Ciebie zadzwonił i przedstawił się jako Bil jeżeli myślisz że to nie jest Twój własny głos - żeby zadzwonił pod pretekstem jakiejś strasznej rzeczy, np. apokalipsy jeżeli nie zadzwoni. Nikt do was nie zadzwoni.... to są tylko urojenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o wszelkie głosy w waszych głowach, to problem możecie rozwiązać poprzez poproszenie danego głosy czy osoby w Twojej głowie żeby do Ciebie zadzwonił i przedstawił się jako Bil jeżeli myślisz że to nie jest Twój własny głos - żeby zadzwonił pod pretekstem jakiejś strasznej rzeczy, np. apokalipsy jeżeli nie zadzwoni. Nikt do was nie zadzwoni.... to są tylko urojenia.

A jak nie mam telefonu komórkowego, to może być stacjonarny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wmawiali głosy w głowach jeden lekarz podczas hospitalizacji drugi psychiatra kiedy chodziłem do poradni.pierwsza rzecz niewiem czym są halucynacje i jak można widzieć/słyszeć rzeczy których nie ma?po drugie halucynacje występują podczas niektórych rodzajów schizofrenii lub po LSD/grzybkach a nie w niedorozwoju umysłowym.wygląda na to że każde upośledzenie czy to zespól Downa czy to niedorozwój umysłowy czy to schizofrenia/wodogłowie/małogłowie/matołectwo/porażenie mózgowe objawia się halucynacjami i łażeniem z siekierą po osiedlu/gryzieniem innych psychiatrzy lubią wrzucać do jednego wora i leczyć właśnie to czego nigdy nie było.bo przecież lekarz nie jest ani chory psychicznie ani upośledzony intelektualnie.to tak jak leczyć sie u uczniów w podstawówce którzy jak zobaczą współucznia na wózku to pobiją go kijami,skopią i okradną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×