Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Co tam dziś siostra narozrabiała ? :D a i sąsiad rano jakieś gary mi zostawił , mówił , że to moje :roll: albo tabletki odstawił albo siostra je schowała u niego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, o mnie? niemożliwe :mrgreen: coś mu się musiało pomieszać, czegoż chciec od niego stary już, skleroze ma i nawet szczęki biedaczek zapomina :D niech brat uważa, bo uwierze jeszcze, ze nie rozrabiasz :P kto dziś gary pod drzwami zostawil, ze sie o malo na nich nie zabiłam ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ja zostawiłem , bo nie rozumiałem co do mnie mówi , więc pomyślałem , że chce żebym mu jego gary przechował :D zgodziłem się , ale póżniej pomyślałem , że mało mamy swoich garów żeby jego trzymać , poza tym to nie jest depozyt :P dlatego pytałem się czy siostra nie narozrabiała , bo sąsiad o siostrze wspominał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, myślę tylko czym go karmić , bo to mięsożerca , więc kocia karma odpada :D swoją drogą słyszałem , że teraz nieżle płacą za włosy ... ja mam za krótkie żeby na nich coś zarobić , ale siostra ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, przecież lew to taki duży kot więc kocia karma będzie w sam raz :mrgreen: ja mam swoje włosy sprzedać?!? :evil::evil: a pewnie, może jeszcze nerkę? bo prędzej to chyba brat zapuści i sprzeda swoje :P

 

-- 13 gru 2012, 20:26 --

 

Absinthe, no jeszcze tylko przez przyszły tydzien przebrnąć i trochę spokoju :D

kolezanka z roku mnie jutru wyciąga na pilates :hide: jeszcze nigdy na czyms takim nie byłam, pewnie sobie krzywdę zrobie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×