Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój nowy image


Gość suavemente_besame

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ogniście rude-prawie czerwone, to ja miałem na myśli taki kolor:

 

http://www.thevelvets.com/pix/le/03.jpg

 

Ew. taki, jaki widać w moim podpisie, gdy uprzejma Pani administrator raczy mi go nie kasować ;)

 

Ale fajnie, że zdecydowałaś się na SWÓJ kolor. I jaki nie będzie, będzie fajnie, ładnemu we wszystkim ładnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może wy powiecie jakie lubicie fryzurki i jakie kolory sie wam podobają?!

no i jakie macie wy sami (;

 

Piotrek a TY co? Lubisz te słodkie dziewczyny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię :mrgreen:

 

a może wy powiecie jakie lubicie fryzurki i jakie kolory sie wam podobają?!

To zależy jakie do kogo pasują. Jak dla mnie ogółem wszystkie ale do różnych twarzy pasują różne kolory i fryzury. Chyba nie ma takiej uniwersalnej która by każdemu pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ooo ... od razu robi mi się lepiej :lol:

skoro Tobie się podoa to nie robie się na groźną :P:P

zostane słodką porcelanową laleczką 8)

 

a jakie lubisz dziewczyny? :mrgreen:

masz jakąś wybrankę :twisted:

 

pytanie tyczy się każdego faceta na forum :D

no a wy dziewczyny jakich lubicie facetów... chodzi mi wyłącznie o wygląd :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobaja warkoczyki na calej glowie i takie tez planuje sobie zrobic, najpierw przefarbuje wlosy na czarno, przedluze do pasa i zrobie warkoczyki na calej łepetynie :D troche droga przyjemnosc ale co sie nie robi zeby poprawic humor i sie podobac? bo na zdjeciu widac jakie mam wloski.. i juz mnie nudza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lovefoxxx nie dramatyzuj, nie wygladasz znow tak slodko i dziecinne jak mowisz. moim zdaniem masz sliczne oczy .. i masz zarąbiste piegi ... też zawsze chciałam mieć :P

 

ja juz mam fryzurke zrobiona 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie lubisz dziewczyny?

otwarte, sympatyczne, czułe... i muszą mieć to "coś".

masz jakąś wybrankę

nie

skoro Tobie się podoa to nie robie się na groźną

to ja mam taki decydujący wpływ? ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:18 pm ]

lovefoxxx czy tak źle wyglądać na sympatyczną dziewczynę ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek głos faceta dużo ma do rzeczy :P

twój tym bardziej bo facetom obok mnie nie zabardzo wierze bo oni powiedzą wszystko aby sięp przypodobać.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:40 pm ]

Piotrek mam pytanie do Ciebie jako do przedstawiciela plci meskiej [do innych przedstawicieli takze]

 

Czy traktowalbys inaczej,gorzej dziewczyne z taka przeszloscia jak ja? o ile wogole ja czytales... wiesz chodzi mi o facetow i o to co mi zrobili. Czy mialbys do niej mniej szacunku i mniej ja kochal?

a moze wolalbys niewiedziec i zyc w slodkiej nieswiadomosci?

nie wiem czy przed moim facetem w przyszlosci [ o ile jakies znajde] mam byc szczera az do bolu czy moge skryc niektora gorsza prawde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy traktowalbys inaczej,gorzej dziewczyne z taka przeszloscia jak ja?

Nie miałbym prawa tak Ciebie traktować. Twoja przeszłość nie była twoją winą... na moje oko po prostu seria wydarzeń zrzuciła się na Ciebie i skierowała na takie tory na jakie skierowała. Po przeczytaniu twojej historii (nadrobiłem) nic nie straciłaś w moich oczach, jedynie miałbym szczerą ochotę tych "facetów" powiesić za jaja :evil:

Czy mialbys do niej mniej szacunku i mniej ja kochal?

W moim przeświadczeniu szacunek i miłość czuje się i okazuje wobec osoby a nie jej przeszłości. Niestety to tylko moje przeświadczenie i nie wiem jak to inni faceci traktują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modle się abym spotkała kogoś takiego jak TY ...

inni niestety nie myślą tak jak TY :cry:

chciałabym sobie poprostu ulozyc z kims zycie i założyć rodzine. Czy to tak wiele.... no i jeszcze skończyć studia psychologi ale wierze ze tak sie stanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inni niestety nie myślą tak jak TY

Czyżbym był wymarłym gatunkiem? No myślę że nie. Na pewno znajdziesz - tylko cierpliwości... no i staraj się pomimo wszystko zbyt szybko nie angażować, a jeżeli facet będzie chciał, to przetrzymaj go trochę - zbyt szybko raczej nie znaczy dobrze a w ten sposób wypróbujesz czego on naprawdę chce - czy to miłość czy tylko puste fizyczne pożądanie. Myślę że w ten sposób obronisz się od tych którzy Cię do tej pory skrzywdzili. I nie pokazuj po sobie że za wszelką cenę chcesz utrzymać związek - niektórzy mogą to wykorzystać, o czym się już przekonałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ... :lol::lol::lol:

mam niemily nalog flirtowania z facetami, prosze o wybaczenie :oops:

 

cholera mnie beirze na mysl o facetach ktorzy chca sie tylko zabawic kosztem moich uczuc ... 'chcialabym sie na nich wszystkich zemscic :evil:

wiem ze to nie jest dobre wyjscie,ale ilekroc wyda mi sie ze poznalam pozadnego faceta to kapa jak nic :cry:

Gdzie znalezc czulego odpowiedzialnego faceta na poziome bez nalogow?

jak kula w plot ...

 

JovitaGoplaneczka czyzby zazdrosc :lol::?:

haha... całuski dla was ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalezc czulego odpowiedzialnego faceta na poziome bez nalogow?

 

Nie szukać. I to nie jest złośliwy dowcip, jak pokochasz siebie jako ''samą'' siebie, to przestaniesz ''na siłę'' szukać i będziesz realniej oceniać ludzi, z którymi się spotykasz, nie traktując każdego faceta jako potencjalny cel :D Mniej rozczarowań później no i wiadomo kiedy coś naprawdę czujesz, jeśli fascynuje Cię, mimo, że już nie będziesz odczuwać ''konieczności'' bycia z kimś. Pokochać siebie, to nie jest taki banał, jakby się wydawało ;)

 

Ja w każdym razie nie wyobrażam sobie bycia z kobietą, w ogóle, pokochania Jej, jeśli wcześniej nie staliśmy się dla siebie naprawdę zaufanymi przyjaciółmi. WCZEŚNIEJ. A mało jest ludzi, (płci obojga) których nazywam Przyjaciółmi, pewnie wybredny jestem ;)

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

A wszystkim Paniom niezadowolonym ze swojego wyglądu decyduję ten cytat: (IMO znakomity)

 

Tori Amos:

Niezależność dla kobiety jest czymś bardzo skomplikowanym. Jesteśmy tak wyposażone przez naturę, że możemy dać komuś życie i to życie w początkowej fazie będzie od nas zależne.

Wydaje mi się, że istotne jest aby uczyć się życia od matki ziemi. Kobiety podobnie jak ziemia mogą być samowystarczalne. Faceci nie mają tego daru, przykro mi chłopaki. Jeśli jesteś w stanie spojrzeć na siebie jak na zbiór różnych krajobrazów - strumieni, rzek, roślin nawet nuklearnych reaktorów, wtedy zdasz sobie sprawę jakim jesteś niepowtarzalnym człowiekiem, zrozumiesz czym różnisz się od swoich przyjaciół. Każda kobieta jest niczym ziemia ze swoimi niepowtarzalnymi pustyniami, górami, rzekami i miastami.

Kiedy to zrozumiesz, nie będziesz chcieć być kimś innym, mieć cechy przyjaciółki, w jakiś sposób się do niej upodabniać. W dzieciństwie często uczono nas, że ktoś jest od nas lepszy i powinniśmy się do niego upodobniać. To nieprawda, jesteśmy wszyscy indywidualnościami i mamy wszystkie cechy by być szczęśliwymi.

 

Tori Amos:

Aby dziewczyna stałą się kobietą musi nauczyć się kilku rzeczy. Przede wszystkim nauczyć się sprawiać sobie przyjemność. Wiedzieć jak być swoim najlepszym przyjacielem, jak zastąpić swojego chłopaka. Wówczas kiedy on nie zadzwoni, nie będzie stanowić to większego problemu. Dobrze dziewczyny, żebyście o tym wiedziały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozabijajcie się tu o mnie

 

Ja padam z zazdrości... ;)

 

 

Spoko oko, może kobitki czasem toczą walki [w kisielu ]

Kisiel odpada stanowczo... Złe skojarzenia z zerówki...

 

Twilight-mądre słowa... :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×