Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomysł na prezent


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice mojego narzeczonego obchodzą 35. rocznicę ślubu ........ DZIŚ. Jak zwykle M. przypomniał sobie żeby mi to powiedzieć godzinę temu...po południu jedziemy do centrum handlowego i oczywiście ja mam coś wymyślić ;)

Ja sobie wymyśliłam więc żeby im zakupić voucher w jakimś fajnym pensjonacie, albo hotelu ze spa - na weekend żeby mogli sami wybrać czas i pojechać. Ale jeśłi to do skutku nie dojdzie - to co by tu innego?

Zastanawiam się nad ramką elektroniczną np. i ....no właśnie...dajcie jakieś pomysły ....

Romantico kolacja odpada - już sobie taką zaplanowali sami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bezradny: kurde nie wiem no ale to dzisiaj jest ta rocznica ślubu co?

To może kupcie taki wielki kosz a w środku rzeczy które oni lubią...

np mój ojciec ostatnio na urodziny dostał taki wielki kosz w ,którym były jajka i zajączki z czekolady a między tym były różne rodzaje piw! :twisted:

ucieszył się jak nie wiem...

Nie wiem czy u Was takie coś robią ale u Nas tak!

Po prostu ładują do wielkiego koszyka z wikliny co chcesz i taki to prezent jest ;)

ja bym takie coś kupił! Tylko niech w tym koszu znajdzie coś fajnego oczywiście a nie browary ,które dostał mój ojciec :lol::lol:

i można to przystroić czymś i do tego kwiaty np :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupcie duży wiklinowy kosz i włóżcie tam 35 małych piersiówek (mini wersje alkoholu :mrgreen: ) w różnych smakach. Do tego kwiaty.

 

Albo koszulki z napisami 'super żona', 'super mąż'. Mogą też być jakieś sprzęty do domu -np piękna, romantyczna pościel, komplet zastawy stołowej np z porcelany, ozdobna lampa :P

 

Fajny też jest pomysł z bonem/zaproszeniem do SPA, albo na jakiś zabieg u kosmetyczki czy na masaż dla dwojga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×