Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: KLOMIPRAMINA (Anafranil)

Wiadomości w tym temacie: 3258

Strona 14 z 233  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 233  Następna strona

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 68%  68%  [ 47 ]
Nie 20%  20%  [ 14 ]
Zaszkodziła 12%  12%  [ 8 ]
Liczba głosów : 69
Reklama

Autor

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

Post 17 kwi 2008, 10:34 

Od: 09 kwi 2008, 11:02
Kilka dni na anafranilu a juz czuje sie lepiej

!!

KLOMIPRAMINA (Anafranil)
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Re: Anafranil
Post 16 maja 2008, 15:32 

Biore pol tabletki o przdluzonym dzialaniu 37.5 raz dziennie ale leki wracaja... Nigdy nie przekroczylam tej dawki bo zawsze bylo dobrze a anafranil biore juz okolo 4-5 lat z przerwami. Niestety leki wracaja, czuje sie ciagle przygnebiona, zmartwiona, jakas niespokojna, zle mi sie spi. Wczoraj zadzwonilam z Anglii do swojej lekarki i stwierdziala, ze musze zwiekszyc do calej tabletki 75mg raz dziennie. Chcialam z nia pogadac, otrzymac jakies wsparcie ale ona nie miala czasu. Boje sie, ze cala tabletka mnie niezle kopnie a nie moge sobie pozwolic na dni wolne od pracy. Poradzcie! Bedzie dobrze po calej 75mg? :((((

Post 30 maja 2008, 18:57 
Biore anafranil od 2 tyg.Mam nadzieje,ze zadziala.
Warto to brac?
Po jakim czasie nastepila u was poprawa?

Post 25 cze 2008, 08:00 

Od: 02 sty 2008, 23:38
Po ostatniej wizycie został mi przepisany anafranil SR 75,jest to mój drugi lek gdyż pierwszy jakim jest asertin słabo na mnie działa,po kilku miesiącach przyjmowania praktycznie nastąpiły tylko małe różnice.Anafranil będę przyjmował na noc bo lekarka mówiła że mogę być po nim senny,będę zaczynał od małych dawek ale efektem końcowym ma być 2xSR 75 na noc,mam nadzieję że w końcu trafie na ten właściwy lek.Napewno ktoś z was przyjmuje ten lek to prosiłbym o jakieś opinie na jego temat,boję się żeby po nim nie przytyć i jak to u was wygląda?

Post 26 cze 2008, 11:52 

Hejka

Ja biore Anafranil 37.5mg o przedluzonym dzialaniu raz na dzien, rano. Biore juz od kilku lat i anafranil okazal sie najlepszym lekiem dla mnie. Niestety ma dosc okropne skutki uboczne, ktore wystepuja przez kilka pierwszych tyg brania. Ja doswiadczylam bezsennosci, jadlowstret (schudlam z 8kg), zaburzenia widzenia, odrealnienie, suchosc w ustach i mdlosci. Przeszlo jakos po 4 tygodniach i jestem bardzo zadowolona z tego leku. Nigdy jednak nie bralam na noc,

Pozdrawiam

Post 26 cze 2008, 16:31 

Gosiek26 napisał(a):
Hejka

Ja biore Anafranil 37.5mg o przedluzonym dzialaniu raz na dzien, rano. Biore juz od kilku lat i anafranil okazal sie najlepszym lekiem dla mnie. Niestety ma dosc okropne skutki uboczne, ktore wystepuja przez kilka pierwszych tyg brania. Ja doswiadczylam bezsennosci, jadlowstret (schudlam z 8kg), zaburzenia widzenia, odrealnienie, suchosc w ustach i mdlosci. Przeszlo jakos po 4 tygodniach i jestem bardzo zadowolona z tego leku. Nigdy jednak nie bralam na noc,

Pozdrawiam

Zacznę ten lek przyjmować od poniedziałku,trochę się boję ale mam nadzieję że dobrze będzie na mnie działał,i jeszcze jedno czym się objawia to odrealnienie? :shock:

Post 26 cze 2008, 16:52 

Odrealnienie - bylam zakrecona, natlok mysli, czulam sie jak nie ja. Problemy z koncentracja i logicznym mysleniem, takze nasilily mi sie leki na poczatku brania

Na co ci zostal przepisany ten lek? Jaka diagnoza?

Post 27 cze 2008, 12:58 

Gosiek26 napisał(a):
Odrealnienie - bylam zakrecona, natlok mysli, czulam sie jak nie ja. Problemy z koncentracja i logicznym mysleniem, takze nasilily mi sie leki na poczatku brania

Na co ci zostal przepisany ten lek? Jaka diagnoza?

Doktórka przepisała mi ten lek na nerwice natręctw i na lęki-taki wewnętrzny niepokój który się cały czas utrzymuje,jest to mój drugi lek jaki będę brał i mam taką cichą nadzieję że mi pomoże.Gosiek26 a czy mogłabyś mi napisać na co ten lek ci pomógł?Ja z nerwicą borykam się już jakieś 10 lat a u psychiatry zawitałem dopiero w tym roku.Początki brania leku są niezbyt przyjemne a ja i tak już nie mogę się doczekać poniedziałku gdy wezmę pierwszą dawkę leku.Pozdrawiam i życzę zdrówka

Post 06 lip 2008, 15:11 

Jak narazie to mi nic nie pomaga ale to dopiero szósty dzień,mam nadzieję że mi pomoże bo dzisiaj załapałem doła,skutków ubocznych praktycznie nie mam oprócz senności no i czasem mam zwiększone lęki, może ktoś wypowie się coś na temat tego leku?

Post 24 lip 2008, 15:31 

Od: 05 kwi 2007, 20:57
wnuczek, spokojnie takie leki dopiero po jakimś czasie zaczynają działać na tyle, żeby poczuć czy coś daja;) a jaka jest długość tego czasu to zależy od człowieka, jedni po tygodniu już coś czują inni dłużej... Ja też go przyjmowałam kilka miesięcy rok temu, moge go pochwalić, że spałam przy nim normlanie, bo mam ogromne problemy z zasypianiem no i moja płaczliwość sie zminimalizowała, a tak to specjalnie nie czułam jakoś jego obecności, zdecydowałam się go odstawić bo strasznie przytyłam. Co do ubocznych objawów na początku to nie pamiętam już zabardzo, może gdzieś wcześniej w tym temacie coś pisałam, napewno suchość w ustach zajebista... Pozdrowionka i powodzonka;)

anafranil a antykoncepcja
Post 30 lip 2008, 11:47 

Od: 30 lip 2008, 11:31
Witam, mam pytanie czy wie ktoś, czy można łączyc anafranil z doustnymi środkami antykoncepcyjnymi? Jak to wygląda w praktyce? Czy jedno nie wpływa jakoś na drugie? Na ulotce jest napisane, że trzeba powiedziec o ty lekarzowi...

Post 30 lip 2008, 11:51 

Od: 30 lip 2008, 11:31
Czy wie ktos moze, czy anafranil mozna laczyc z doustnymi tabletkami antykoncepcyjnymi i czy jedno na drugie jakos nie wplywa?

Post 30 lip 2008, 19:54 
Biore anafranil od jakis3 miesiecy,pomaga mi od paru dni ,mam zwiekszna dawke do187mg,czuje sie dobrze,oby tak dalej.

Ostatnio edytowano 30 lip 2008, 20:04 przez Grubcia, łącznie edytowano 1 raz

Post 30 lip 2008, 19:59 
Ze skutkow ubocznych mam:nadmierne pocenie,wybuchy goraca,suchosc w ustach.No i moze czasem sennosc,wiec da sie przezyc.Niestety tyje po tym leku:(

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 3258 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 233  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |