Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej


eszesz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Mam 24, kiedyś tutaj napisałem kilka postów szukając terapii. Chodzę tak już prawie 2 lata. Coś się zmieniło, ale w gruncie rzeczy niewiele. Chodzę do przychodni państwowej. Psycholożka generalnie słucha, ja generalnie gadam - i nic z tego nie wynika. Szukam przy okazji bardzo dobrego, najlepszego, pewnie prywatnego psychologa w Krakowie, który będzie w jakiś sposób aktywny i zaangażowany, pokaże drogę, pokaże jak, w skrócie - pokaże pozytywne modele myślenia.

 

A ostatnio zakochałem się pierwszy raz w życiu. I beznadziejnie. I to kolejny problem. Eh tam... ;) śmieszne to nie jest, a skutki tragiczne.

 

Powiem Wam na koniec jedno. Wczoraj byłem w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Tak, tam gdzie przychodzą z ulicy ludzie naprawdę dotknięci problemami, często fizycznymi. Szukałem kogoś, kto poda mi namiar na psychologa, być może chwilę pogada. Ale jak spotkałem się z pewną kobietą i słuchałem jak rozmawia przez telefon, uświadomiłem sobie, że problemy mogą być gorsze (choć w sumie są niewymierne), a przy tym sposoby radzenia sobie o wiele lepsze od mojego (czyli prawie żadnego sposobu radzenia). Potem rozmawiałem w cztery oczy z piękną dziewczyną, wyglądała na taką w moim wieku. Przeszła mi ochota na rozmowę. Wziąłem tylko kartkę z namiarami na psychologów. Może to jest sposób? ;) Żartuję.

Ale szukajmy sposobów, wszystkim życzę znalezienia tych najlepszych i dobrych! Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×