Skocz do zawartości
Nerwica.com

COŚ


natalia_marciniak

Rekomendowane odpowiedzi

znowu siedze i placze i niewiem co sie ze mna dzije niewiem co mi jest czy ktos moze mnie od tego uratowac placze codziennie mam tez te pierdolone leki i niewiem jak mam sobie z nimi radzic jest mi ciezko mam mysli samobojcze i chce jak naszybciek z soba skonczyc masakra boje sie strasznie :(:(:( pomocy prosze niech mi ktos jej udzieli prosze!!!!!!!!!:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natalio spróbuj wziac sie w garsc...nie czytałam Twoich wczesniejszych postów bo poprostu nie mam teraz na to czasu....napisałaś to przed chwilką...tak bardzo chciałabym Ci pomóc....nie potrafie pewnie---wiem o tym.Chce tylko powiedziec abyś nie załamywała się...popłacz sobie ,płacz czasami pomaga...ja tez tak mam ,czasami wyję przez dwa tygodnie codziennie bez wyraźnego powodu....ulży Ci.

A samobójstwo???Dziewczyno.....to nie jest rozwiazanie....pamietaj ...zawsze po burzy przychodzi spokój i zobaczysz że tak bedzie ,masz chwilę jakiegoś załamania....Natalia....nie jestes sama....

Głowa do góry..

 

Ps...Sorry za chaos ale pisalam szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. przykro mi bardzo że tak sie czujesz. Nie potrafię Ci pomóc, ale chcę Ci powiedzieć że nie tylko Ty tak masz. też Tak mam czasem i daję radę jakoś - bywa ciężko. Ty też sobie poradzisz - i płacz, nie wstydź się płakać. Przecież to pomaga. Wiem że Ci cieżko, ale będzie dobrze.

mam mysli samobojcze i chce jak naszybciek z soba skonczyc

Wiem że mam guzik do powiedzenia, ale staraj się o tym nie mysleć - nie pozwalam ci. :( Przecież chcesz żyć, skoro przyszłaś tu po pomoc. Przetrwaj to jakoś. Trzymam kciuki. Tak jak pisze Gusia : nie jesteś sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mysli samobojcze i chce jak naszybciek z soba skonczyc

 

A co to rozwiąże? Po śmierci będziesz męczyła się jeszcze gorzej, a to co teraz wydaje Ci się bólem będzie dla Ciebie utraconym rajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×