Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chciałam się przywitać...


MadziaBdg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam 20 lat i nie wim co z moją głową. Po mimo stwierdzonej nerwicy uważam, że to coś poważniejszego... Ostatnio do moich objawów dołączyły duszności, zatykanie się powietrzem, brak możliwości złapania oddechu i dziwne uczucie jakby powietrze cały czas ze mnie wylatywało, przez usta, a ze śliny robią się 'bąbelki'. Nie mogę przez to spać. Boję się, że uduszę się w nocy. Oprócz wyżej wymienionych mam masę dolegliwości somatycznych (dlatego twierdzę, że to może być inna choroba guz, zapalenie opłucnej, rak przełyku itd.) i jeszcze większą masę dolleglwości myślowych - nie wiiem jak to ująć - psychicznych (??) do tych ostatnich należą ciągi myślowe przez które nie mogę się na niczym skupić, bardzo głośne i natarczywe myśli zagłuszające wyszstko (jak bym rozmawiała ze sobą w myślach ale na głos) dziwne myśli nie z tego świata - wyobrażają mi się sceny, którę widzę przed oczyma, które nie miałyby naprawdę miejsca ale wyglądają cholernie realnie. Momentami mnie to przeraża. Ah... i jeszcze sny. Są tak dziwne i 'pojechane' że nie potrafię ich opisać ale pamięam je ze szczegółami. Wywołują we mnie niepokój po przebudzenie, i cały dzień prześladują.

możliwe, że pisze to wszystko nie składnie i nikt mnie nie zrozumie (co się zwykle zdarza).

boli mnie serce, klatka piersiowa, żebra. płuca. Drżę tak dziwnie i mam ogromnie zmiany nastrojów...

Jeszcze zauważyłam okresowe zmiany osobowości - raz (przek klka miesięcy) jestem aktywna, nie jem, nie śpię a mam na wszystko siły, chęci i energię. A rac (również przez okrez miesięcy kilku) jestem ospała, jem dużo i dużo śpię, nic mi się nie chce. ''mam wyjebane'' na to co sie dzieje.

 

przedstawiłam wam się po części (bo wszystkiego nie potafię zgrabnie ująć) i powiem wam jeszcze czemu wybrałam to forum. Otóż wiem że swoimi zachowaniami męczę i krzywdzę najdroższą mi osobę i jedyną na świecie której ufam (nie dokońca ale tyle ile mogę, bo nie mogę nikomu ufać). Chyba szukam pomocy... Sama nie wiem. Nienawidzę służby zdrowia jak i całej reszty świata więc nie chętnię wybieram sie do lekarzy...

 

Pozdrawiam Was wszstkich sedrecznie!

Madzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, miło że się odezwałeś. Dzięki.

nie wiem co to jest CHAD... ale napewno sprawdzę. może coś mi się wyjaśni. to i tak jest troche zbyt ubogi obraz mojej osobowości bo wtyd mi się do wszystkiego przyznać... ale czasem też czuje, że nie mam wstydu i może wtedy się podzielę czymś więcej.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj :)

 

jeśli macie ochotę, ja z chęcią poznam wasze profile psychologiczne i dolegliwość. jestem otwarta na wszelkie rozmowy.

 

pzdrawiam Cię

 

-- 19 maja 2011, 14:48 --

 

takie ogromne to forum, że aż mnie przeraża. nie wiem gdzie mam się wygadać, w jakim temacie... a zakładanie nowego wątku, a jak już takowy jest...? Eh...

 

Tak czy siak pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×