Skocz do zawartości
Nerwica.com

Serdecznie witam


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie Wszystkich witam.Mam nadzieję że wreszcie znajdę zrozumienie i odpowiedzi na moje ewentualne pytania(za co z góry dziękuję).Mam 29 lat,męża i 8-letniego synka.Z nerwicą lękową(lekarz twierdzi że to agorafobia)borykam się od dwóch lat.Okropne....Leczenie podjęłam 5 mies. temu,choc miałam krótką przerwę.Biorę Lexapro i Alprox(doraźnie).Mój stan lekko się poprawił,choc nie wierzę (a bardzo bym chciała),że kiedykolwiek będę taką osobą jak dawniej. Jak sobie z tym radzic?,jak wyjśc z tego?Czy ktoś z Was bierze jednocześnie Lexapro i Alprox?Wiem ze benzodiazepiny szybko uzależniają,czy mieliście z tym problem?Proszę o jakiekolwiek wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu30 witam Cię.Taki sam,czyli?Chętnie bym z Tobą porozmawiała,tylko wiesz.......gubię się jeszcze na tym forum.W ogóle z kompikiem nie jestem jeszcze całkiem za pan brat,nie mówiąc o necie itd....Pierwszym moim krokiem właściwie było to forum,i naprawdę nie łapię jeszcze dokładnie tego co i gdzie pisac.oże mi podpowiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Gusiu ;-)

 

Ja olewam leki. Nie bede nimi jeszcze dokarmiala siebie a i tak toksym mam za duzo w soim organizmie :lol: ....

Wpadaj tutaj czesciej ja jestem nowiutka na forum (od wczoraj) i juz sie lepiej czuje....To Forum to najlepszy lekarz :-) Tak sobie mysle zeby sie tylko nie uzaleznic od niego :-) ....

 

Sciskam Cie mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×