Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sprawdzian wytrzymałości psychicznej?


Lusi

Rekomendowane odpowiedzi

Gusiu jak sie nie panuje nad soba, a na dodatek szuka sytuacji podwyzszajacych adrenaline bez umiejetnosci trzezwej oceny sytuacji to tez nie jest dobrze.

meskalino droga,naszczęście jeszcze panuję nad sobą...i wiesz?chyba nie szukam takich sytuacji,choc nieraz wydaje mi się żę właśnie powinnam :?

Pozdrawiam Cię.gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz to chyba nie jest nawet tyle panowanie nad soba co zatracenie sie w danej chwili (u mnie skonczylo sie to pare razy pobytami w szpitalu a raz powazna operacja nogi i chodzeniem o kulach przez pol roku) .

Gusiu nie wiem gdzie mieszkasz i czy masz taka mozliwosc i sile ale wiem, ze kochasz zwierzeta wiec moze sprobuj zapisac sie na jazde konna, niesamowicie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracałam wczoraj po południu od rodziców.

Samochodem.

40 km od Gdańska pękła łapa mocująca i urwał mi się silnik.

Zajebiście co?

 

hihihihihiiii... A co to za samochód, pewnie maluch? I co to jest łapa mocująca?

Ja na razie jeżdżę tylko tramwajem. Ale tam też zdarzaja się przygody. Np. kiedyś był korek i wysadzili nas między jednym a drugim przystankiem, żebyśmy już doszli se na nogach. Ech, przygoda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miłe, ale na pewno śmieszne.

Bo zabawnie wygląda dwoje ludzi i dziecko w restauracji ubrani w grube kurtki, czapy i spodnie do kolan w błocie trzęsący się z zimna i proszący o dodatkowy grzejnik. A gdzieś trzeba było poczekać na transport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Malcolm.

Brak mi słów.

Wyciągasz kawałek a reszty nie widzisz.

W tym wszystkim nie było zabawne kto, tylko co. To ta część od UBRANI...

Ale co to Ciebie tak naprawdę obchodzi, co?

Skaczesz po forum i ucinasz łeb każdemu tematowi. Pastwisz się. Sprawia Ci to przyjemność? Czy my jesteśmy winni temu, że nie możesz się odnaleźć w normalnym świecie? Na pewno nie. Więc odpuść sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×