Skocz do zawartości
Nerwica.com

Teatr


Fable

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chyba tu nie ma jeszcze takiego tematu więc myśle że warto go założyć :) Znajdą się tu jacyś maniacy teatralni??? Macie swoje ulubione miejsca, sztuki itp. ??? Zapraszam do dyskusji. Ja ostatnio byłem w teatrze Kwadrat w Warszawie na sztuce "Berek... czyli upiór w moherze". Opowiada o typowym moherowym berecie oraz o jej sąsiedzie - typowym polskim geju. Żyją tak sobie za ścianą i sobie dokuczają.... dość zabawne to było, ale zdecydowanie przereklamowane, spodziewałem się czegoś lepszego, eh...

 

Subiektywna ocena 6+/10

Pozdrawiam,

Fable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fable - co za persony w tej sztuce, moher i gey... Osoby reprezentujące skrajnie różne środowiska i wyznające całkowicie odmienne systemy wartości. :mrgreen:

 

Ja bardzo dawno nie byłam na żadnej sztuce... Ehhhh, chętnie wybrałam bym się na "Barbarę Radziwiłłównę z Jaworzna-Szczakowej", autorstwa Michała Witkowskiego, albo na "Zagraj to jeszcze raz, Sam" Woody'ego Allena. Mam nadzieję, że wreszcie uda mi się odbyć kulturalną eskapadę do teatru. Pożyjemy, zobaczymy... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo... jakiś odzew, super !!!! Dominika92 - ja tez bylem na Lot nad kukułczym gniazdem !!!!!!!! Super była ta sztuka !!!!! POLECAM każdemu !!!!!! A teraz ide do teatru Ateneum na Judaszka - jakis dramat podobny chyba to Świętoszka ale moze byc ciekawy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×