Skocz do zawartości
Nerwica.com

całkowicie jej nie rozumiem


Rekomendowane odpowiedzi

To będzie mój pierwszy post:)wcześniej odpowiadałem na tematy innych i starałem się pomóc na tyle na ile potrafię. Mój problem polega na tym iż byłem z dziewczyną przez 8 miesięcy a w tym zerwaliśmy 3 razy. Pierwsza zerwała ona po 3 tygodniach czy jakoś tak przez mojego brata który źle o niej powiedział( nie powiedział jej tego wprost, lecz ja jej to powiedziałem po tym jak nalegała)Potem chciała bym zapytał ją o chodzenie.Wszystko wróciło do normy..Nawet było o wiele lepiej ale cóż po miesiącu ja zerwałem, w kłótni powiedziałem ze zrywam bo podejrzewałem ja ze z kimś innym kreci...to było naprawdę głupie z mojej strony:( udało nam się znów wrócić do siebie i znów było lepiej niż wcześniej....byliśmy ze sobą prawie 6 miesięcy i to bez kłótni, a cudownych chwil było coraz więcej aż w końcu zachorowałem na grypę...i tak tydzień chorowałem...pod koniec tygodnia byłem zdrów więc zaproponowała pójść na zabawę karnawałową bo w sylwestra byliśmy w domu. Po tej zabawie gdy wracaliśmy znów zaczeliśmy się kłócić i powiedziałem że znajdę sobie lepszą.A ona że to koniec....od tego czasu nie odzywała się na żaden sms, (jedynie na te negatywne)były kwiaty, telefony, i wyrzucenie z siebie tego jak się czuję, co czuję, przeprosiny mimo wszystko bez reakcji...choć widuję ją często w kawiarni z zaprzyjaźnioną parą i siedzę obok to też cisza, tydzień temu udało mi się z nią dogadać, zapytała czy nadal chce zostać przyjacielem tak jak do niej pisałem(jeśli tak to niech podam dłoń)..Podałem i już myślałem że wszystko ok a na drugi dzień piszę do niej i znowu cisza...tak jak wcześniej aż do dziś....i dlatego już nie rozumiem o co jej chodzi.,,co robić?już nie mam pomysłów a tak mi zależy na tym związku..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 27 ona 26

 

[Dodane po edycji:]

 

A ile macie lat? Macie chociaz 15?

No i czy masz swiadomosc gdzie piszesz? Ja nie wiem czy to czasem nie jest forum dla znerwicowanych, ludzi z deprechą, schizofrenia, roznymi anoreksjami i borderami.. Ale moze sie myle..

Forum psychologiczne->Dyskusje->Problemy w związkach i w rodzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×