Gniazdka

Hasiok.

Gniazdka

przez Lusesita Dolores 31 paź 2014, 23:49
Depakiniarz, to nie jest mój wymysł, jestem pewna że zrobili to zdalnie i mnie podsłuchują, nie tylko przez gniazdka ale też przez ruter tp-link
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Gniazdka

przez variable 31 paź 2014, 23:53
Kiedy ją ktoś w końcu zbanuje? :roll:
variable

Gniazdka

przez Depakiniarz 31 paź 2014, 23:55
Ahma napisał(a):Depakiniarz, to nie jest mój wymysł, jestem pewna że zrobili to zdalnie i mnie podsłuchują, nie tylko przez gniazdka ale też przez ruter tp-link

To spięcie działa na wszystko. Zrobiłaś to o co prosiłem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Gniazdka

przez Davin 31 paź 2014, 23:55
Ahma, ktoś Ci musiał świnie podłożyć. W końcu tak gniazdko wygląda. wkładasz dwa gwoździe i nie ma podsłuchu. :mrgreen:
Davin

Gniazdka

przez *Wiola* 31 paź 2014, 23:58
variable napisał(a):Kiedy ją ktoś w końcu zbanuje? :roll:

A za co? Bo jest chora?

-- 31 paź 2014, 23:00 --

Davin napisał(a):Ahma, ktoś Ci musiał świnie podłożyć. W końcu tak gniazdko wygląda. wkładasz dwa gwoździe i nie ma podsłuchu. :mrgreen:

A to naprawdę nie jest zabawne, gdybyś napisał to do kogoś innego to i owszem :?
Moderator

Gniazdka

przez Davin 01 lis 2014, 00:07
*Wiola*, uwierz mi że jest. ;) Nie wiem dlaczego głupie tematy monka lądują w koszu a Ahmy wiszą i jeszcze jakaś dyskusja. :bezradny:
Davin

Gniazdka

przez variable 01 lis 2014, 00:11
Davin, i tu się z tobą zgodze. Też mam już dosyć tematów Ahmy.
Wszyscy wiedzą, że jest chora i to co pisze jest iluzją, a każdy wdaje się z nią w głupie i nic nie dające dyskusje zamiast usuwać te tematy i nie zwracać uwagi na nią.
variable

Gniazdka

przez *Wiola* 01 lis 2014, 00:12
Davin, Nie jest . Wyobraź sobie , że wyskakujesz z takim tekstem do powiedzmy 3 latka, On nie zrozumie żartu , a weżmie to na poważnie i wsadzi te gwoździe, mam pisac dalej?
Nie wiem dlaczego głupie tematy monka lądują w koszu a Ahmy wiszą i jeszcze jakaś dyskusja. :bezradny:

Wystarczy , że ja wiem ;)

-- 31 paź 2014, 23:14 --

variable napisał(a):Davin, i tu się z tobą zgodze. Też mam już dosyć tematów Ahmy.
Wszyscy wiedzą, że jest chora i to co pisze jest iluzją, a każdy wdaje się z nią w głupie i nic nie dające dyskusje zamiast usuwać te tematy i nie zwracać uwagi na nią.

Skoro pisze , to znaczy . że tej uwagi potrzebuje , proste , a zasluguje na nią jak kazdy inny. Masz dosyć , proste rozwiązanie, możesz ignorować uzytkowniak , albo je omijać szeroki łukiem.
Moderator

Gniazdka

przez Davin 01 lis 2014, 00:16
*Wiola*, i widać nie rozumiesz. ;) Po co ten temat się trzyma? Dałem przykład że wszystko można napisać. Ja tylko dałem rade na podsłuchy. :mrgreen:

-- 01 lis 2014, 00:17 --

variable, :great:
Davin

Gniazdka

przez cyklopka 01 lis 2014, 00:17
No niestety przy innych zaburzeniach to jak się komuś poradzi, to posłucha. W takich przypadkach natomiast ci, którzy chcą pomóc zostają największymi wrogami, począwszy od lekarzy na nas kończąc.

Chyba, że przyjmiemy metodę odpiłowywania nóg od łóżka zamiast dyskutowania o potworze pod łóżkiem.
http://allegro.pl/b02-zabezpieczenie-gn ... 29590.html

Albo model amazoński. Pacjent mówi, że słyszy w myślach głosy. Szaman mówi, to nie twoje myśli, to duchy choroby ci je podsuwają, nie słuchaj ich.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Gniazdka

przez variable 01 lis 2014, 00:18
*Wiola*, dla "was" każde rozwiązanie jest dobre pod warunkiem, że jest wygodne dla danego moda czyli " mam to gdzieś niech sobie pisze tematy o gniazdkach, czerwonych, kamerach w routerach tp i wiele innych" Przecież jest chora i ma prawo, a reszta niech czyta te bzdury albo i nie. Potrzebuje uwagi bo czuje sie zagrożona, nie zdaje sobie sprawy ze swojego poważnego stanu o czym każdy z nas postronnych wie tylko co my jako obcy ludzie jej pomożemy? Nie lepiej wywalać to w cholerę? Dla mnie to bez sensu wszystko, ale róbta co tam chcecie.

-- 01 lis 2014, 00:18 --

cyklopka, dokładnie.

-- 01 lis 2014, 00:21 --

*Wiola*, jak założy w którymś momencie temat, że czuje w jakiejś znajomej czy z rodziny osobie zagrożenie i chce jej zrobić krzywdę to też ten temat będzie wisiał, a reszta będzie jej doradzać co ma dalej z tym zrobić bo przecież ma prawo pisać wszystko jest tylko chora na schizofrenie i ma gdzieś branie leków. Tyle ode mnie napisałam co chciałam.
variable

Gniazdka

przez Pieprz 01 lis 2014, 00:21
Ahma napisał(a):Od kilku dni mam włączone podsłuchy w gniazdkach w domu. Pozakleiałam je ale odnosze wrażenie że to mało co dało.
jakieś pomysły?

zasłoń je routerami
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Gniazdka

przez *Wiola* 01 lis 2014, 00:29
variable, A co ma do tego moja wygoda? :shock:
Uważam, że ten temat nikomu nie szkodzi i gdyby nie zadymiarze Twojego pokroju spadłby szybko na którąś z kolei stronę i umarł smiercią naturalną. Po cholerę mam ją nakręcać usuwaniem jej watków dodatkowo? Bo Ciebie denerwują? Napisałam jakie jest rozwiązanie,. Na razie jest tak , że to ja mam prawo zadecydować co z danym wątkie zrobić,, Nie podobają się moje decyzje , mozesz zawsze złożyć skargę wyżej ,. Tyle ode mnie w tym temacie i proszę zakończyć tą bezsensowną dyskusję :evil:
Moderator

Gniazdka

przez variable 01 lis 2014, 00:35
*Wiola*, zadymiarze mojego pokroju? Oj dziękuje ci za miłe słowa przecież ja codziennie robie zadymy... Daruj sobie takie zdania. Uogólniłam bo uważam, że jako modzi mało robicie i nie bierzecie zdania innych userów pod uwagę. "jak ci nie pasuje to kurde nie czytaj" i to jest rozwiązanie według ciebie. Świetnie. Owszem nie lubię postów Ahmy bo tylko wyłania się dyskusja i inni userzy, którzy nie rozumieją jej stanu dają głupie rady. Nie wystarczy? "to nie czytaj" odpowiesz. Szkoda dyskusji na prawdę. Żegnam cię i zadymiarzy szukaj w innych tematach bo jest ich tam multum, a ja tylko wyrażam swoją niechęć do takich tematów. Amen
variable

Sortuj wg