Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gniazdka


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

schatten, weź przestań ! Poplułam sobie ze śmiechu monitor, jak to czytałam :hide:

 

Ahma, nie zwracaj uwagi na kolegę. Widzę, że wcale nie taki drogi ten wykrywacz. Podejrzanie tani, rzekłabym. Obstawiałam, że takie urządzenie to wydatek rzędu co najmniej 7 stów :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego dyskusja w tego typu wątkach jest bezsensowna.

Moglibyście zaproponować Ahmie super wypasiony i sprawdzony sprzęt do wykrywania podsłuchów/kamer czy kit wie czego jeszcze, który nic by nie pokazał, a Ona i tak będzie przekonana, że ma racje i że ktoś ją śledzi/obserwuje/podgląda.

Jak dla mnie same wątki tego typu mogą wisieć, ale chyba lepiej by było dla samej autorki ich, żeby pozostawały bez odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego dyskusja w tego typu wątkach jest bezsensowna.

Moglibyście zaproponować Ahmie super wypasiony i sprawdzony sprzęt do wykrywania podsłuchów/kamer czy kit wie czego jeszcze, który nic by nie pokazał, a Ona i tak będzie przekonana, że ma racje i że ktoś ją śledzi/obserwuje/podgląda.

Jak dla mnie same wątki tego typu mogą wisieć, ale chyba lepiej by było dla samej autorki ich, żeby pozostawały bez odpowiedzi.

 

Dokładnie. Mam takie samo zdanie.

Ahma tylko jeszcze bardziej się nakręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, acherontia-styx, dobra dziewczyny, już się nie rzucam :D Ja nie namawiałam Ahmy do żadnych zakupów, tylko reklamacji sprzętu, który podobno już zakupiła. No bo na kija jej wykrywacz, który nie działa ? Może zwrócą jej kasę i będzie miała na leki. Chyba, że zdecyduje się na inny model :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×