Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje życie to nienawisc do 13-16letnich dziewczyn


zeweks

Rekomendowane odpowiedzi

Moje życie to nienawisc do 13-16letnich dziewczyn których życie polega poprostu na zabawie sexualnej, czego ja nigdy niemiałem. Daleko posunieta nienawisc do suczej egzystencji mowiacej ze zycie jest brutalne

 

ze niemoglem nigdy bawic sie za kase facetek, bo tylko dziewczyny mogą bawic sie od najmłodszych lat za kase facetów

 

zyja w przyjemnosci sexualnej jako płec piekna pożądana, a ja nie miałem nigdy przyzwolenia być piekny bo w sexualności moge być jedynie jako pragnienie, bo one wolą tylko takich co je pożądają, kase drinki przelewają na ich konta, nigdy odwrotnie by coś dostać od kobiety, chyba ze ma sie status, że można im zapewnic kariere, ja niechciałem nigdy taki być, niemoglem na to patrzeć że one sie nasycają czynami w kierunku ich które są efektem pożądania, dokarmiąć tej femimizującej płci, mówiącej na nas zboczki, żyjącej kosztem nas, zasypiającej słodko w poczuciu pożądania nie przez jednego ani 10mezczyzn, niemoglem nigdy zasnac wiedząc że nawet jedna mnie niechce, a najgorsze że jestem ładnym chłopakiem, tylko zniszczonym psychicznie przez co wygladam jak siedem nieszczesc i tak sie mecze przez lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×