Skocz do zawartości
Nerwica.com

usuwaj pedale usuwaj usuwaj


sunport2

Rekomendowane odpowiedzi

wy wszyscy tutaj macie problemy , ale jeden jest zasadniczy - myslicie ze psychiatrzy wam pomoga, otoz nie. Mialem nerwice (podobno mialem jeszcze schizofremie i kilka innych chorob "chorob") ,mialem doczynienia z wieloma psychiatrami i recze swoim zyciem ze jezeli bezsennosc nie doprowadzila was posrednio (poprzez wplyw na uszkodzenia pamieci oraz mozgu czyli potem procesy myslowe) lub bezposrednio do jakiegos stanu fzycznego zdrowia ktore zagraza lub moglo by doprowadzic do zagrozenia zycia - strzezcie sie tych parszywych gnoi i czesto masonow - psychiatrow jak ognia- doprowadza oni do po 100 kroc mocniejszych i szybszych uszkodzen mozgu i wtedy nie bedzie juz tak latwo . pojdzcie lepeij do dobrego podkreslam dobrego ksiedza- wiemm co mowie. jak ktos ma problemy chetnie pokoresponduje. dodam ze ja swoja "chorobe" pozucilem w ciagu 5 miesiecy zrobilbym to kilka razy szybciej gdybym mial prawdziwe wsparcie ze strony rodziny - jednak oni byuli zbyt uparci , zbyt tepi, zbyt leniwi, do tej pory sa , i nie maja w sercach prawdziwej milosci,dodam ze nie zyje teraz zupelnie normalnie poniewaz zarabiam najnizsza krajowa , jednak zapewne wszyscy z ta pensja nie zyja normalnie w tym skretynialym kraju!!!. oczywiscie bede to pamietal w stosunku do nich jak i krzywdy jakie wyrzadzili mi psychiatrzy takze posrednio system poniewaz to system stworzyl psychiatrow. i wam zycze to smao zebyscie pamietali jakich krzywd wam wyrzadzili psychiatrzy i psychologowie. slowa moje beda potwierdzone jezeli moj post zostanie usuniety przez moda ktorym jest zapewne jakis psycholog lub psycholodzka nie bede mylil w koncu faceta z kobieta. takze sorawdzcie za kilka dni czy ten post tu bedzie . pozdrawiam i pamietajcie zycie to nie wszystko, nigdy nie traccie wiary nigdy nie watpijcie . szatnskie byty bardzo lubia manipulowac. sa mna to dowody poniewaz wiem ze uniewiezycie prosze poczytajcie o jasnowidzctwie telepatii to sa zasadnicze przeslanki do stwierdzenia ze nie wszystko jest odkryte i sa rzeczy ktore nie snilyu sie filozofm. tak wiec za 25 lat psychiatrzy znowu stwierdza ze "to nie sa te metody jak 30 lat temu". podkreslam strzecie sie psychiatrow. to ludzie niewierni nie wierza w Boga. sa gorsi niz zwierzeta. pamietajcie jak bardzo tacy ludzie sa falszywi. i nigdy nie zapominajcie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×