Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosc dziwny problem ... otoz... w wieku 11 czy tam 12 lat mieszkałem na pewnej dzielnicy i jak to dzieciak spotykalismy sie z kolegami.Niestety pare razy nas podkusiło aby poeksperymentować z naszymi narządami płciowymi i powkładać je tu i ówdzie ;/ Fakt faktem że wtedy byłem jeszcze szczeniakiem i nie wiedziałem że to złe, nie czułem wtedy wstydu, ani nic... zapomniałem o tym na kilka lat.Teraz gdy niedługo skończę ich 20 nagle mi się przypomniało, że takie zdarzenia miały miejsce, i nie mogę dopuścić do siebie myśli że miałem męski członek w ustach, fakt faktem w wieku 11 lat ale jakoś mnie to teraz przytłacza. Na dodatek jeszcze nie pozbierałem sie po rozstaniu z dziewczyną i mam bardzo osłabioną psychike. Jak myślicie, czy jest sie czego wstydzić ? czy jest nad czym rozpaczać ? I jak sobie w tej sytuacji pomóc. Z góry dziękuję za rady, może temat jest troche niesmaczny ale to nie daje mi spokoju. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, od 3 dni tak z niczego mi sie to przypomniało i dręczy mnie przez cały czas... na dodatek tego cierpie po rozstaniu z dziewczyną i na lęki przed ludźmi ... wgl. nie rozumiem jak mogłem to wtedy zrobić. Tylko że na przełomie tego czasu, kilka razy mi sie to chyba przypominało, i jakoś nie zwracałem na to uwagi. Podchodziłem do tego bardziej z dystansem a teraz to sie tak nasiliło że nie wiem co zrobić;//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas565656, Bo to mogą być natrętne myśli. Rozstanie z dziewczyną mogło uaktywnić nerwicę. Często takie wydarzenia powodują u nas chwilowe bądź dłuższe załamanie.

Ja na Twoim miejscu udałabym się do specjalisty i opowiedziała o tym wszystkim.

NIe masz sie czego wstydzić. Pewnie zapisze leki na uspokojenie. Ale dobrzeby było, gdybyś udał się do psychoterapeuty.

Masa ludzi z tego forum terapeutyzuje się.

Ja też.

 

Idź do psychiatry i poproś o skierowanie na terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, jezeli mi nie przejdzie to i nie bedę znów miał do tego lżejszego podejścia to nie będe miał wyboru. Czytałem w internecie że wśród młodych nastolatków często sie zdarzają takie akcje, ehh i nie wiem co mam sam o tym sądzić, strasznie mi wstyd ;/

 

-- 13 cze 2011, 00:27 --

 

Ej, a powiedzcie mi czy robiąc takie rzeczy w takim wieku można zarazić się HIV ? bo to ostatnio też mnie dręczy ... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×