Skocz do zawartości
Nerwica.com

Metoda na nerwice natręctw :)


Krzysieque

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnio wymyśliłem świetny sposób na nerwicę natręctw. Przykładowo miałem lęk przed tym że mógłbym zwariować i drugi przed cyfrą 6. Przez to np. zjadałem 5 albo 7 ciasteczek ale 6 nie. Potem stwierdziłem że skoro słucham się nerwicy która karze mi jeść w określony sposób to tak jakbym akceptował to kiedy mam myśli że zwariowałem lub inne rzeczy. Tak się przestraszyłem że teraz nie mam problemów z jedzeniem określonej ilości. Minął też lęk przed zwariowaniem :) Podobnie kiedy natrętnie myjecie ręce i boicie się schizofrenii to pomyślcie że jeżeli je umyjecie to będzie z wami źle. W moim przypadku działa. Poza tym nerwicę traktuje odzielnie ode mnie. Kiedy np. ktoś jest zagorzałym katolikiem a koleżanka ateistka mówi mu że Boga nie ma to można z nią dyskutować ale ile można, można też zatkać sobie uszy ale na jak długo ale najlepiej ją olać podobnie jest z nerwicą :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest to dobry sposób, ale nie w każdym przypadku. Ja z niektórymi natręctwami tak sobie radzę, ale nie ze wszystkimi, a co jest najgorsze to często po jakimś w miejsce jednego natręctwa okiełznanego pojawia się nowe, a czasem dużo gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×