Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam okropnie dziwny problem z nogami


monique24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

Mam bardzo dziwny problem. Odkad pamietam jak bylam malym dzieckiem az do dzis . od czasu do czasu pojawial sie problem z nogami . to znaczy scislej mowiac, musze napinac mocno miesnie lydek lub ud aby pozniej je rozluznic, nie jest to spowodowane bolem tylko po prostu musze tak zrobic , dodatkow jestem zdenerwoana rozdrazniona i mam ochote wyskoczyc przez dzrwi i znalezc sie na zewnatrz, gdyz mam wokol siebie za malo przestrzeni.

Jak byalm mnejsza usialam napisac nadgarstek oraz kostki. To jest dziwne bardzo. Zanim wybioe sie do lekarza chialabym uslyszec jakies opinie moze ktos tez tak ma czasami. Gadalam z kilkoma osbami ktoe maja podobny problem ale nie maja pojecia skad to sie bierze. N poczatku myslalam ze to reumatyzm ale nie bo nic mnie nie boli , wiec stawiam na cos z nerwica.

Prosze o jakies opinie jesli to mozliwe.

Chialam jeszcze dodac ze rowniez mam problem z koncentracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie "tiki" sa typowo nerwicowe. ja mam tak że muszę noga wystukiwać rytm, obojętnie co robię, po prostu muszę ;) a czasem trzęśe nnogami i nawet nie zauważam, po prostu sie włącza. najgorzej jest przy zasypianiu, w głowie kręci sięmelodia a ja ją stopami wygrywam. strasznie irytujące i ciężko z tym skończyć i zasnąć....;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×