Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze o poradę.


cziki_83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wszystko zaczeło się ok 2 lata temu od bólu w klatce i trudnościach w oddychaniu. Dowiedziałem się wtedy, że może to być nerwica. Następnie dolegliwości te minęły, zastąpiły je codzienne, uporczywe mdłości. Wszystkie te objawy somatyczne zniknęły na początku wiosny. W październiku zacząłem idąć drogą spoglądać na latarnie często, zaciskać uszy. Podejrzewałem ZOK. Udało mi się to zminimalizować poprzez zaprzestanie tych czynności. Kiedy natrectwa udało mi się zminimalizować, zaczęło się swędzenie skóry. Zastanawiam się, czy takie objawy, mogą wskazywać np na guza mózgu, niż na nn? Przy wykonywaniu natrectw nie odczuwałem żadnej ulgi, robiłem to tak jakby automatycznie, od momentu kiedy powiedziałem sobie dość. U psychiatry jeszcze nie byłem, ale zamierzam się wybrać. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cziki_83, nikt nie postawi tutaj diagnozy ani nie zgadnie, na co chorujesz. Czy Twoje objawy bardziej przypominają nerwicę, czy może świadczą o guzie mózgu. Koniecznie udaj się do psychiatry lub neurologa, który zleci Ci specjalistyczne badania, by móc postawić rzetelną diagnozę. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×