Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja historia farmakologiczna


Piotrek ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać serdecznie wszystkoch walczących z nie przyjemna chorobą ja już 9 rok z tym żyje nerwica wegetatywna +lekowa ograniczenia ogromne i wlasnie zacząłem brac Zoloft przepisala mi go pani doktor wkońcu sie przelamalem i poszedłem do lekarza :) wczesniej przez 4 lata na własną ręke bralem CLORANXENloranxen ale czulem ze moj organizm juz ma dosyc tego leku od ktorego sie zresztą uzależniłem i to bardzo obecnie jestem na detoxie kto mial to wie co to znaczy myslalem ze umieram ale to tylko te chore mysli ;) juz 4 tydzien biore zoloft fakt ze moj stan wymaga dluzszej terapii i za nim lek zacznie dzialac potrzebuje wiecej czasu ale jestem jak najlepszej mysli musze przetrzymac ten okres bardzo ciezki jak dla mnie .... zycze Wam wszystkim powodzenia wiem co to znaczy

[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wsparcie Piotrze, przezywam teraz odwyk po 12 latach Clomazepanu zmieszanego z alko i to sporch dawkach w mysl zasady rzadziej a konkretniej,

teraz suchy kac, ponad 3 mce jestem czysty z bylej mieszanki alko/clon i fajki, pomagam sobie Zolpiciem na sen 10-20mg od kilku dni i doraznie Xanaxem 1mg ale nie dziala, przez poczatkowe miesiace bylo ok, teraz jest meczarnia lek/somatyczne sprawy, potezne zawroty glowy i szumienie plus lek = mysl cisnienie zjechalo albo wzroslo, generalnie kilka razy sprawdzalem i w normie, ale wczoraj to juz byla walka na calego dochodzi teraz otepienie --- paskudne to klimaty

odstawiam po 5-ciu dniach trittico po zazyciu otepienie bylo okrutne.

pzdr

j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kierowac się zasadą ograniczonego zaufania wobec lekarzy,Ja bardzo ufam mojemu lekarzowi ale zawsze sprawdzam przepisane mi leki i słucham swojego organizmu jak na nie reaguje.Ale Twoja historia jest naprawdę przykra :(Mam nadzieję że z tego wyjdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co? chodziłam do mojego psychiatry od roku nie powiem leczył mnie dobrze, dbał o moje samopoczucie, ale pewnego dnia wybrałam się do lekarza który ma pewne zdolności jasnowidzenia, chociaż on nie przyznaje się do tego i powiedział abym brała fluoksetynę i żaden szpital nie jest mi potrzebny, bo mogę się po nim nie pozbierać i wyjść gorzej niż z jakiejś sekty. I wiecie co teraz czuję się naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×