Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to moze byc nerwica natrecwt?


camil18

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Otoz od jakiegos roku moze troche wiecej mecza mnie rozne mysli... otoz wyobrazam sobie rozne sytucaje w ktorych biore udzial np. ze siedze z kims ukladam sobie dialogi w glowie wyobrazam sobie co robimy... Dodam ze te mysli drecza mnie praktycznie caly czas. mam 18 lat, pale ziolo bralem amfe i exstasy czasami moze to jest nastepstwo tego? Mam jeszcze cos takiego ze gdy uslysze jakies slowo nazwisko imie i siedze przy kompie to od razu wrzucam je w wyszukiwarke czy uwazacie ze powinienem udac sie z tym do specjalisty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic patologicznego w Twoich objawach. Tylko może będzie lepiej dla Twojego zdrowia psychicznego jak mniej będziesz mniej wyobrażać sobie rozmów z ludzmi, a więcej rozmawiac z nimi w realu.Oczywiście niewykluczone ze ''zioło'' jak to nazwałeś kiedyś może Cie doprowadzić do jakiegoś poważnego zaburzenia psychicznego z psychozą włącznie. Nie wiem czy warto ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic patologicznego w Twoich objawach. Tylko może będzie lepiej dla Twojego zdrowia psychicznego jak mniej będziesz mniej wyobrażać sobie rozmów z ludzmi, a więcej rozmawiac z nimi w realu.Oczywiście niewykluczone ze ''zioło'' jak to nazwałeś kiedyś może Cie doprowadzić do jakiegoś poważnego zaburzenia psychicznego z psychozą włącznie. Nie wiem czy warto ryzykować.

 

Tylko ze ja juz nad tym nie umiem panowac staram sie myslec o czyms innym, zajac sie czyms ale to wraca przesladuje mnie na kazdym kroku... Dodam jeszcze ze odczuwam lek przed ludzmi. Powracam do sytuacji kiedy kiedys mialy miejsce i ukladam sobie nowe dialogi w glowie... Wydaje mi sie ze wszyscy sa przeciwko mnie. obagduja mnie nawet najblizsi. A co do ziola to zeby to rzucic naprawde potzreba silnej woli i zmiany towarzystwa w moim przypadku. Co bedzie bardzo trudne;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w porządku. Ale uprzedzam że czasem narkotyki powodują psychoze paranoidalną dlatego naprawdę pomyśl poważnie nad rzuceniem tego świństwa. Przecież są ośrodki terapi uzależnień gdzie naprawde można otrzymać pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam do tego ze poza tymi myslami mam cos takiego ze np. zamykam drzwi ide do pokoju a po chwili wracam sprawdzic czy sa domkniete... Czasami powtarzam ta czynnosc 2-3 razy to samo jest gdy zamykam okno, przestawiam glosniki na biorku, na polce jak ukladam np. plyty tez przestawiam je kilkakrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×