Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej, witam! Jest ktoś kto szuka kogoś do pogadania?


Lisek chytrusek

Rekomendowane odpowiedzi

jestem na forum już od dłuższego czasu i pewnie taki wydłużony okres nieprzywitywania się, może mi być poczytany za kompletny brak ogłady, no ale cóż-niniejszym się rehabilituje.

Mam całą masę problemów ale nie o nich chciałem teraz pisać. Myślę, że przyszedł czas, żeby coś zmienić i to, że tutaj jestem, jest tego przejawem. Zdecydowałem się na terapie, puki co ze względów czysto organizacyjno-technicznych (hehe... -oraz finansowych-) plan ten nieco mi się odwleka tym niemniej- decyzja już podjęta.

Ale po co teraz to pisze?

No właśnie, nie wiem, ponieważ miałem kompletnie inny plan zaczynając tego posta.

A o co mi chodziło?

Otóż chodzi mi o kontakt z kimś. O zwykłą rozmowę.

Czuje się niesamowicie wyalienowany i myślę że potrzebowałbym z kimś pogadać. Może to brzmi nieco żałośnie;D Ale to nie tak że siedzę sam w piaskownicy bo koledzy nie chcą się ze mną bawić... Znam ludzi, mam rodzinkę, (nie własną ale dużą) jestem lubiany. Ale czuje pustkę wokół siebie. Bo chodzi bardziej o kwestie pewnego deficytu ludzi, którzy mnie rozumieją. Którzy trochę mnie poznali i wiedzą co mnie boli. I w zasadzie nie szukam tutaj (tzn na forum) ludzi, z którymi chciałbym przewałkować swoje problemy psychiczne. Po prostu szukam kogoś z kim mógłbym pogadać żeby się odprężyć. Odskoczyć od siebie. Kogoś z nieco inna optyką niż moje otoczenie. Nie muszę koniecznie się wywnętrzać. Mogę pogadać o czym bądź. Interesuje się: kinem, muzyką, polityka, mediami i psychologią. Lubie ludzi, ciekawi mnie świat. Podróże. Lubie np. książki Kapuścińskiego. Miałem w życiu parę problemów, doświadczeń... jest wiele kwestii, które można ze mną obgadać. Jeśli jest tu ktoś ze mną się identyfikujący, mnie ciekawy, czy ktoś kto sądzi że byłbym z nim kompatybilny... niech się czuje zaproszony. Będę więcej niż rad, mogąc go poznać. Jeśli nudzisz się siedząc sam na sam ze sobą, wiedz, że nudzę się i ja. Napisz posta, zostaw wiadomość. Jak coś podeśle swoje gg. Chętnie się odezwę w każdym razie, bo ileż można siedzieć o pustym pysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo Lisek

Jak chcesz możesz czasem zagadać do mnie, nie raz też siedzę na kompie i się nudzę bo nikt nie pisze, nie ma się z kim spotkać etc.

Uprzedzam jednak, iż konwersacja ze mną nie jest łatwa, głównie ze względu na specyficzny charakter :twisted:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bardzo chętnie pogadam z kimś, uwielbiam książki, filmy, interesuję się kulturą żydowską, przez co wszyscy uważają mnie za świra :P Nie mam dokładnie jeszcze nic zdiagnozowanego, ale borykam się z mnóstwem problemów. Tylko pytanie czy ktoś zagada do takiej gówniary licealistki jak ja :P ale jakby co to się bardzo ucieszę i czekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Lisku. Jestem tu nowa, przeczytałam Twój post i chętnie pogadam i o tych trudnych sprawach i błachostkach. warto czasami wymienić się doswiadczeniami. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czegoś takiego oczekuje po tym forum, poznać ludzi z którymi mogę pogadać po prostu. Możemy zagawędzić na jakiś ciekawy temat. Powinienem też powiedzieć, że czasami mam jazdy i jestem śmiertelnie poważny. Nie wiem, czy ktoś ma coś takiego podobnego? Nie jestem tym zachwycony, lecz nie mogę nic na to poradzić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×