Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

linka, jak się jest enigmatycznemu ,to zawsze po fakcie można napisać " no co Ty ,źle mnie zrozumiałaś " Vi., Zobacz ile osób z Torba rozmawia. To mało ,uszanuj to ..ochłoń i zaczyni pisać w sposób prostolinijny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze.

Jest najmlodszy z nas,należy mu się teraz więcej uwagi i troski niż starym pniakom. :mrgreen:

 

Vi,jesli chodzi o mnie to śmialo możesz byc nawet naszym tatusiem :smile:

Nie olalam Cię.Poprostu my jestesmy dziewczynami mniej wiecej w tym samym wieku...i mamy swoje dziewczynskie sprawy :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., , Ty się dawałeś "ciągnąć za jeżyk" jara Cię to, bo Ci brakuje zainteresowania Twoja osobą.

Wybacz ale dla mnie taka postawa jest mocno drażniąca. Nic do Ciebie nie mam, ale jednak polecałbym coś zrobić z twoim nastawieniem do otoczenia, bo tak się na dłuższą metę nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu, ja nie kłamię, serio mówię, skąd mogłem przypuszczać.

Skoro macie ze sobą kontakt a ja nie mam to za sobą płaczecie, więc myślałem że phi, jeden w tą czy w tamtą.

 

P.S

Jak ktoś uchwycił numer, to go trzeba odwrócić lusterkiem, albo samemu.

 

[Dodane po edycji:]

 

Brid, skończ waść wstydu oszczędź, ty nie znasz mnie, nie wiesz że ja nie chodzę do szkoły i co przeżyłem, także cofnij oskarżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, halo

ale ja tez lubię jak się mną interesują

na terapii się kiedyś przyznałam, ze się pierwsza nie odezwę, ale jesli nikt się nie zapyta jak się czuję to jestem na niego zła, że tego nie zrobił.

to tak jak wyłączyć telefon i się wkurwiac, że nikt do ciebie nie dzwoni.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., troszkę przesadzasz.. to nie są oskarżenia

ale przyznaj się że to Cię jarało, że ktoś się Tobą zainteresował 8)

jak powiesz, że nie to będę wiedzieć, że kłamiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, no właśnie przy ostatniej wizycie ,stwierdziła ze dwie godziny na fotelu i da się zrobić na raz

 

[Dodane po edycji:]

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: następnym razem poproszę o dokopanie ,może przeczytam wtedy coś krzepiącego :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu, nie spodziewałem się, ale byłem szczęśliwy, że ktoś się mną interesuje.

Jednak nie chciałem, żebyś się martwiła i napisałem tu gdy zaczęłaś się odwiniać albo na blogu.

 

Ksiądz u mnie był, ale mam wrażenie że mnie nie rozumiem, bardzo ciepły ale nie jest w naszym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, Yyy no ale niby jak? Jeśli ząb leczy się kanałowo to najpierw trzeba go zatruć - jeśli już to miałeś zrobione to teraz luzik. No ale jeśli nie to najpierw trucie, tydzień przerwy a później czyszczenie kanałów.

ps. Się nie przejmuj, ja w niedzielę idę na leczenie na leczenie kanałowe. :great:

 

[Dodane po edycji:]

 

BasiuJednak nie chciałem, żebyś się martwiła

No a poparciem twoich słów jest tekst w temacie Korba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×