Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F


mała defetystka

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest chyba faktycznie wyczerpany, albo raczej ja się wyczerpałam w tym temacie :D .

Teraz wy pojedziecie, zobaczycie i wniesiecie coś z własnych doświadczeń, oby znacznie lepszych!!!

Bye :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

catena, nie :) nie nauczył. i jestem taaka straszna, arogancka. pff.. pół roku to słyszałam i spływa po mnie. i proszę, analizuj sobie celowość mojego pobytu tam. wisi mi to :) jak pytanie powtarza się 5-7 raz, co 2 strony wątku to sorry.. (tak między nami to miałam rozpiskę ile mogę zrobić na sesji. i nie więcej! bo jeszcze nie daj Boże wyszłabym zdrowa!)

zakręcona, byłam poddenerwowana, ale nie do tego stopnia. zjeść ich tam nie zjedzą, nie pobiją. nie dostaną się tam, to gdzieś indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owieczny, jeśli jedziesz taksówką to poproś do szpitala Babińskiego. a oddział jest w budynku izby przyjęć, na samej górze. w parku są tabliczki.

zakręcona, kalipso55, w Gdańsku (a może Gdyni?) ma powstać. za mojego pobytu były na stażu 2 panie które przyglądały się funkcjonowaniu oddziału. na 'koffi brejku' wyciągnęliśmy z nich po co u nas są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze tak szybko ale jestem zdziwiony, ogólnie slyszałem ze odstepy miedzy rozmowami sa wieksze. a dzis po pierwszej myslalem ze ogolnie powiedza mi ze dziekuje idz pan w cholere... a uslyszalem tylko ze mam poczekac na korytarzu i wyszla babka z kartka z terminem.

 

owieczny, to chyba dobrze, że szybko ;)

 

Ja mam dopiero 4 września I rozmowę i boję się przyspieszyć..

 

-- 28 lut 2012, 15:26 --

 

catena, kitesurfing ? Tak, kite, ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak coś nowego na forum 7F pojawi się.

Widziałam w poprzednich postach kwestię dotyczącą powstania podobnego oddziału na pomorzu.

W Gdańsku planowane jest otwarcie podobnego oddziału do tego 7F w Krakowie.

Miałam przyjemność odbyć 4 bezpłatne konsultacje z Panią terapeutką, która wcześniej pracowała na 7F w Babińskim.

Z tego co pamiętam - "oddział" w Gdańsku ma ruszyć jakoś w lecie (czerwiec-sierpień). Tutaj mogę się trochę mylić.

Przyznam, że mogłam dobrze nie skojarzyć.

Placówka ta ma być chyba otwartą jednostką - nie taką stacjonarną jak ta w Krakowie.

Nie wiem też, czy przypadkiem leczenie nie będzie odpłatne.

Sugestia stąd, że moja kolejna wizyta u Pani terapeutki miała być płatna. Dlatego tak wnioskuję.

Dla zaciekawionych wyżej opisaną kwestią mogę przesłać namiar - na PW :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalipso55 Tak wspominałaś ale zmyliła mnie wcześniejsza odpowiedź. Ja już się gubię pomału za duży wątek :D

kite przeczytałam cały watek ale moje pytania są po to aby coś nowszego a może i więcej się dowiedzieć Nie wnerwiaj się bo nie ma po co. Podobno nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie warto się wzajemnie wnerwiać - i tyle :smile:

 

Kite - całkiem możliwe.

Jak byłam u jednej z Pani na terapii (tylko 4 sesje zaliczyłam) to Pani wspomniała mi, że pracowała tam i że zna Pana dr Puka.

Więc może małe nieporozumienie. :smile:

Tylko z tego co udało mi się przyuważyć to na pewno nie będzie taki oddział stacjonarny jak 7F. Bardziej placówka terapeutyczna dla osób z zaburzeniami osobowości. Dodatkowo nie wiem też, czy leczenie tam nie będzie przypadkiem płatne.

Od 5tej sesji - moja terapia miałaby być już płatna - stąd taki domysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z pobytu diagnostycznego. Wczoraj miałem ostatnią konsultację po której otrzymałem odpowiedź odmowną. Z-ca ordynatora stwierdził, że mój pobyt tam byłby dla mnie bardzo ryzykowny i mógłby mi zaszkodzić. Rozwiązaniem dla mnie jest wieloletnia terapia wglądowa docelowo 5 dni w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×