Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

O kurczaczku, ale śliczne :) ten wzorek to naklejany czy sama go stworzyłaś ?? Tez bym chciala umiec robic zele/akryle... buu.. siostra chlopaka miala mi pokazac jak sie je robi, ale i ona zapomniala i ja a pozniej juz nie zdazyla bo sobie poleciala do Angli i taka robota ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje wczorajsze. Słaby aparat, ale na fakerze i na kciuku są namalowane różowe kwiatki ręcznie, obwiedzione brokatem, a w środku różowy diamencik. Pozostałe palce- zwykły biały french z odrobioną brokatu z boku.

tips.jpg.11dc12779d63fcc99db079517b08dce6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fobia- dzięki Kotuś, jak będziesz w Szczecinie to wpadnij, zrobię Ci takie :smile:

Paranoja- robię na tipsie, te akurat na tipsach clear są robione. Na formie też czasem robię, ale wolę na tipsie :smile: A swoje mam niestety za słabe i obgryzam od dziecka jak tylko tipsów nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myslalam ze na tipsie bo chyba samemu sobie najlepiej na tipsie niz na formie, tak mi sie wydaje. z swoje takie zapuscic to tez nie lada sztuka ;p

 

ja tym razem robilam na tipsie, ale same koncowki biale bo juz nie chcialam sie wkurzac jak ostatnioz malowaniem bialych paskow. musze kupic nowy ten bialy zel bo ten mam juz do niczego. a tak btw to jakiej firmy uzywasz zeli? mozesz napisac na pw zeby nie byo ze robimy reklame na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, ja bym teraz chyba teraz zwariowala z takimi dlugimi pazurkami ale nie dalej jak zeszlej zimy mialam swoje niemal takie dlugie bo po 9milimetrów!! sama sie sobie dziwie jak udalo mi sie tak długie pazurki utrzymac w ładzie i to bez zadnego łąmania ani rozdwajania hehe w tym roku juz jakos task nie potrafie, chyba mi witamin jakichs brakuje... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOC ca ja wiem ze mi brakuje cynku i zelaza, dlatego jutro do apteki smigam hi

 

[Dodane po edycji:]

 

wpadajcie na mojego blooga!!! :) Dopiero wczoraj go zalozylam wiec nie ma tam szału jak nar azie, ale to tylko chwilowe :D Pozdrawiam was wszystkich!!! ;) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranojko- żele kupuję przez Allegro i naprawdę za każdym razem innej firmy bo lubię testować :mrgreen: Dlatego reklamy nie zrobię bo nie mam czemu nawet :mrgreen: Ale nie mam jakiegoś ulubionego. Co do białego żelu do frencha- robiłam nim jakiś czas, ale szczerze wolę na tipsie namalować białe końcówki lakierem do paznokci, taki mi wygodniej. Potem jak lakier wyschnie to nakładam żel przezroczysty :smile: A masz jakiś klej sprawdzony? Stestowałam ich już dziesiątki i ciąglę nie mogę jakiegoś super znalezc. A tak wogólę to uczę sie teraz robić kwiatki akrylowe :)))

 

Razor- gratuluję, 9mm to strasznie dużo ! Ja niestety zdejmuję tiosy i za minutę już zaczynam obgryzac :evil: Mam tak od dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, kupilam na allegro zestaw caly do robienia, a potem kolezanka mi polecila zele innej firmy, zaczelam je kupowac i sa deczko lepsze jednak niz te pierwsze co mialam. klej mam z tej firmy pierwszej ale nie narzekam, w sensie nie mam porownania z innymi klejami wiec nie wiem czy sa fajne czy nie. kleja.

 

a ty skoro tak uzywasz roznych firm zeli to czujesz roznice ze jedne sa kiepskie i ich zdecydowanie nie polecasz albo jakies fajne ktore moglabys polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja- no właśnie one wszystkie są prawie identyczne, ale żaden jeszcze nie trafił mi sie taki abym mogła powiedzieć -o, ten jest super.

Ja też kupiłam cały zestaw z lampą, ale to było już dwa lata temu więc siłą rzeczy muszę już inne kupować bo tamte sie skończyły jakieś półtora roku temu :mrgreen: Klej w sumie najczęściej mam Reni Nail, ale ma jedną wadę- nakrętka klei się do opakowania (nawet jak stoi pionowo) i go odkręcić potem nie można. A żele kupujesz tylko przezroczyste? Bo ja też czasem na kryjących pracuję, jak chcę np większą linię uśmiechu zrobić we frenchu i żeby mojego naturalnego pazura nie było widać spod spodu to kładę żel kryjący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×