Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ja własnie wrócilam do domu z knajpy, mysłałam ze jakoś to mi poprawi samopoczucie ale nie specjalnie poprawiło, chociaz odciągneło na chwilę. Morfik kup sobie paprykowe posyp chili i będziesz mał ostre, sos tez mozesz sobie sam zrobic. Troche majonezu, smietany papryka chili do tego i masz ostre na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, dzięki, na pewno spróbuję kiedyś. A i nie wiem czy już widziałaśm ale z Twoim PW wszystko ok. Z tym wychodzeniem gdzies to różnie z tym bywa, ja raz wróciłem jeszcze bardziej załamany niż byłem przed wyjściem.

 

Lady_B, a gdzie tam posnęli, żegnali tylko jedną osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę ,z e wszytko tak razem taki knajpiany mix wyjscie i specjały a tu lipa, chociaz rozmowy były nawet ciekawe tylko ja tak obok , cholewcia.

 

 

Morfik wiez, ze róznie bywa ja przewaznie po takich wyjsciach łapie gorszego doła niz przed wyjsciem chociaz w trakcie spotkania nawet mozna powiedziec spoko jest a jak wracam to jakiegos zjazdu dostaję i jest dwa razy gorzej ech a co sadzisz o moim patencie na chipsy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist,

]no w sobote tak wczęsie spać to tak samo jak w piątek, zachacza o grzech , wiem ,z ę grzeszyc jest czasem fajnie, ale na forum w sobotę przez zaniechanie?

morfik wasie przeczytalam jescze raz co napisąłeś i rozumiem ,z kiiedys spróbujesz mojego patentu na chipsy, cos do nie dotarło wczesniej, ale cos płakusiac mi sie chcialo to jestem usprawiedliwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

Ja tez jestem fanem ostrego co dla mnie malo ostre dla innych za ostre, chociaz od pewnego czasu mało ostrego doaję ponewa zauwazyłam ,ze ostre zabija inne smaki i ich po prostu nie czuc tylko czuc ze pali w gardle czlowiek duzo traci . co do majonezu to ja tak srednio ale moze byc, kiedys nie lubiłam a teraz spoko i własnie z keczupem jest całakiem, całkiem.Mał soli za to uzywam , prawie wcale co denerwuje niektórych bo mało słone a ja tak nawet lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×