Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Morfik,

Pieczone tak sól trzeba ale gotowane to juz niekoniecznie, tak samo ryz raczej bez soli i makaron bez soli, ale daję sól do sosów i dodatków, ale nie za duzo. No i sole obowiazkowo frytki i pomidora, pomidor na kanapce bez soli jakoś mi nie wchodzi.Kuchnia jest jak poezja trzeba miec natchnienie a mozna arcydzieła tworzyc :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadłbym sobie łososia albo dorsza... No ja też ostro solę. Tak za sześciu. :P

o rybka to jedna z potraw , która sole wiecej i lubie a do tego imbir albo sypany albo sierzy w plastrach i skropiony cytryna albo plaster cytryny na to położyć mniam . Można to wszystko jeszcze pieprzem i swierzym szczypiorkiem potraktowac , slinka leci.

 

-- 14 sie 2011, 00:10 --

 

Lady_B,

kieedys trzeba to czemu nie o 2 w nocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

Piprz na pomidorka moze byc , ale w mnejszej ilości, ale daje rade i nie sie odrazu kojarzy z takim szczypiorkiem i twarożkiem swierzym z sola i pieprzem, tak mi sie skojarzyło , cholera pustow lodówce a do Tesco leciec nie będe a jesc mi sie zachciało. Nawet czekolady nie mam :cry:

No odrazu tak jakoś ser z winem taki camenbert z winem czerwonym albo plesnowy i olowki , o ja cie nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

fajnie wiedzieć ze sie nie jest z tym samemu z niepamiecia swiat religijno narodowych.

 

-- 14 sie 2011, 00:28 --

 

Lady_B, Mi tez się czasem wydaje ze nie dojem obiadu a głodna jestem i jem a później to róznie bywa, jak moge to sie kłade i przetrawiam i jest ok, ale waksy żołądkowe to moja specjalnośc. Nie skonczysz po prostu sie przemęćz, minie po pewnym czasie.

 

-- 14 sie 2011, 00:31 --

 

wiola173,

Sa troche jak guma i odstręczją, ale ja bym jeszcze zaryzykowała ponieważ ne przerabiałam wszystkich konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×