Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Heartbreaker,

Ja do lasu jeszcze kawałek, ale jest trawnik przed lasem , wiec ganiac jest sie gdzie , tylko mam wscibskich śasiadow dzisiaj koleżanka na mnie czekała na ławce a juz z parteru ktos filował i z drugiego , takze ostroznie trzeba , bo dojdzie jeszcze obnazanie w publicznym mejscu. Proponuje dach dosc szeroki jest a jak sie wniesie stolik i kieliszki oraz świeczke to może byc całkiem romantycznie.Uważaj na sasiadów swych bo lubia dawać cynk-głupio by mi było gdyby spod łózka wylazł mi biskup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heartbreaker,

Ja do lasu jeszcze kawałek, ale jest trawnik przed lasem , wiec ganiac jest sie gdzie , tylko mam wscibskich śasiadow dzisiaj koleżanka na mnie czekała na ławce a juz z parteru ktos filował i z drugiego , takze ostroznie trzeba , bo dojdzie jeszcze obnazanie w publicznym mejscu. Proponuje dach dosc szeroki jest a jak sie wniesie stolik i kieliszki oraz świeczke to może byc całkiem romantycznie.Uważaj na sasiadów swych bo lubia dawać cynk-głupio by mi było gdyby spod łózka wylazł mi biskup.

bo biksup wkurzony ile ma tam jeszcze leżeć że go imprezkę nie sprosili

 

Jak stanę na łóżku w oknie dachowym to widzę pałac kultury :) to gdzie mamcie szukać : P wypaytywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

Kurcze ja lubie na rowerku jexdzic i smaochodem tez być moze bym lubila nie wiem, lae jak sie uczę to nie newry wywalają po prpstu łapie takie stany nerwoe ze mnie to dobija , ale to ie tylko z samochodem ja tka mam zawsze ze potrafie sie wysypac albo głupka z sibe zrobic i najgorsze jak ten pot mnie oblewa , to jest nagłe i szybkie i odrazu wszedzie na cąłym ciele tak momentalnie w jednej sekundziee. jak juz coś w miare opanuje to jest lepiej i juz nie mam stresu , robie cos na luzie i jest dobrze w miarę , ale jak na poczatku załpie taka bezsensowna nerwówkę to przestaje panowac nad sytuacja w sensie dosłownym. Sypię sie wtedy cała. A na rowerku to zapierdzielam z górki i ponad 80 na godzine i sie nie boje lubie to.

 

-- 15 sie 2011, 00:42 --

 

Heartbreaker,

No tak pod łóżkiem lezeć to rzeczywiście mozna sie zdnerwować gdy impreza bokiem miją. Pałac kultury brzydki jest , znaczy sie w Mariocie mieszkasz. Mnie szukac to na Dolnym Ślasku mozna tutaj góry i lasy , pełno bunkrów z czasów 2 wojny swiatowej wiec przyybywaj. Jest sie gdzie zabunkrować, , nawet w tych korytarzach co to je Adolf kazał kuc w skale ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, a ta terapia to gdzie? Ja bym Cię do domu nie wpuścił ze zwykłego ludzkiego wstydu. No, chyba że będzie wielkie bum i kupię sobie nowe mieszkanie. Na razie i tak prosto ze zlotu jadę na samotne wakacje. Taki drobny wypad na miesiąc, może miesiąc z kawałkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze i jem żelki, kupiłam sobie na wagę takie co mozna wybrac po 2 takie , jeden taki a teraz mnie sie przypomnialo,z emam i jem. Poszlam na zakupy a dorwałam sie do polki ze slodyczami i skończyło sie jak zawsze, ze mną jak z dzieckiem za rękę i na wódke i na czekolodke.Fajne sa teraz jem takie kółko zółto-czerwone posypane posypka kwaskowatą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

Ale jak sie posypałm w sobote facetowi a pól godziny było bardzo dobrze to nagle facet nie wiedział o co chodzi a ja dostałam jakiegos odruchu wstecznego , wszystko zacżelo mi sie platac, chciałam wyjsc w trakcie i nie wrócic i cała mokra momentalnie. Ztym ,ze jak skoczylam to mnie tryzmłao jeszcze koło godziny i przeszło. Ja ma tkaie napady ,a le przy sytuacjach stresujacych i to nie tryzma dłzuej lub krócej, ale np. w innej sytuacji w tem sam dzień moge zupełnie bezproblemowo funkcjonowac, ze ktos kto mnie widzi zupełnie by nie powiedział ze mogre cos takiego zalapac, e tam szoda gadać.

 

-- 15 sie 2011, 01:01 --

 

Lady_B,

zelki sa świetne ja lubie z herbata, bo sie tak fajnie rozpuszczaja w buzi pod wpływem płynu i czuc ich smak.

 

-- 15 sie 2011, 01:03 --

 

Kurcze nagle sie zrobiła 2 w nocy , nie wiem kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×