Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Morfik,

Bo jak sie człowiek topi to sie powinno nad woda lezeć, taka zasada. Nie było tak zeby sie topic , tlko tak przyjemnie ciepło własnie , tak umiarkowane i fajnie, a dzisiaj pochmurno i wiało i deszcz padal a wczoraj wieczorem sie tak fajnie błyskało a ja lubie jak sie błyska i burze. Przed moim blokiem nie ma juz innych bloków i widac niebo całe i te fajne błyskawice jak dają czadu, czasem widac takie standardowe błyskawice takizygzak , super to jest. Burza zreszta ma taki klimat tjemniczosci jakby byla troche z innego swiata pozatym przy tych mocnych wyładowaniach podobno antymateria się wytwarza nawet,ech to taie fajne.A wczoraj u mnie naprawde było fajnie a u ciebie upła mowisz, ale taki upał letni czy taki zaduch deszczowy, ze tak gorąco i parno jest jak w tropikach, bo ten klimat tropikalny to jest wykanczajacy my nie ejsteśmy do niego dostosowani a tu klimat takie jazdy robi.

 

-- 15 sie 2011, 23:23 --

 

Czyzby wszyscy sobie poszli juz a tu taka wczesna godzina 00.22 dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ojejku... Ale wiecie jak fajnie wygląda księżyc jak jest tak przecinany przez chmury? Także u mnie też pochmurno... Trochę...

 

Ide sobie popatrzec na ten twój księżyc ,sama nie wiem dlaczego, ale podejrzewam, ze u mnie :P ten sam na nocnym niebie sie pojawił , tylko chmury mogą byc inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk,

Jedakowoz stwierdzam ze u mnie księżyc tem sam na niebie co u was. Jesli bym sie myliła to mnie poprawcie.

 

-- 15 sie 2011, 23:39 --

 

Jednakowoz poprawiam sie sama kuknełam za okno i stwierdziłam ,ze u nie żadnego ksiezyca póki co nie ma tylko ciemno i straszno , nawet cholewcia nie grzmi. burza poszła gdzieś hen albo ma leniwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×