Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Heartbreaker,

Zakrecenie to moja secjalnośc :shock: . Mame przy gwałtach to tak nie wypada trzeba byc choociaz w tym temacie tradycjonalista, znajomyych to co innego. Ja piłam dziisaj jabłkowy wynalzaek, nawet smaczny był jak lemoniadka i 5% mial wiec nie jakis bezalkocholowy. jak sie chodzi po lesie po ciemku to trzeba czasem jakiegos piwa sie napic dla kurazu, bo jescze sie spotka jakiegoś typa to tabletce i mozna sie strachu najeść :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heartbreaker,

Zakrecenie to moja secjalnośc :shock: . Mame przy gwałtach to tak nie wypada trzeba byc choociaz w tym temacie tradycjonalista, znajomyych to co innego. Ja piłam dziisaj jabłkowy wynalzaek, nawet smaczny był jak lemoniadka i 5% mial wiec nie jakis bezalkocholowy. jak sie chodzi po lesie po ciemku to trzeba czasem jakiegos piwa sie napic dla kurazu, bo jescze sie spotka jakiegoś typa to tabletce i mozna sie strachu najeść :bezradny:

 

Z tego co przyswoiłem to proponujesz spacer po lesie :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heartbreaker,

Na kumpele tak jakoś po prostu wzrostowo byscie pasowali :mrgreen:

Włosy mozna obciac , ale moje sa cenne i je lubie, wiec jednak, chyba nie dam sie namowic, a moze bys po prostu zrewidował swoje poglady w sprawie włosów albo z naszego flirtu nici :cry:

z czekaniem tez róznie bywa.

raz słyszlam o takim przypadku ,ze ło cho , chcoo...

 

-- 15 sie 2011, 00:06 --

 

Korba,

Witaj i co tam u ciebie jak samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, pewka, że mam do Ciebie słabość :105:

 

Ja najpierw miałam same eMy, teraz znowu same Wu, zmawiają się czy co? :bezradny:

 

-- 15 sie 2011, 01:09 --

 

tahela, a dziękuję, jak na mnie wyjątkowo dobrze, a Twoje? :D

Cześć ciocia Korba :) a to może ostatecznie skończysz na Ł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heartbreaker,

Na kumpele tak jakoś po prostu wzrostowo byscie pasowali :mrgreen:

Włosy mozna obciac , ale moje sa cenne i je lubie, wiec jednak, chyba nie dam sie namowic, a moze bys po prostu zrewidował swoje poglady w sprawie włosów albo z naszego flirtu nici :cry:

z czekaniem tez róznie bywa.

raz słyszlam o takim przypadku ,ze ło cho , chcoo...

 

kumpela mnie nie interesuję :P ......

co znaczy cenne ?

No mam niestety taki fetysz że lubię krótkie włosy u kobiet .......takie żeby kark był na wierzchu.... łatwiej można si dobrać do szyi :)

Ale to miło że już wspomniałaś o flircie :P

Czekałem całe życie to jeszcze poczekam..... tylko po co na stare lata odkładać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heartbreaker,

Ja tu czuje wieki szwindel, ale skoro nalegasz ;) tylko moze bęz tabletek gwałtu jak na początek,

a masz las za oknem bo ja mam , jak masz to wychodzimy i idzemy pospacerowac.

 

 

 

ups tabletkę już łykłem :/ ............ czy mam las za oknem ,raczej jakieś krzaki ale jest gdzie sie poganiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

ja duzo chodze , ale jeździc to nie za bardzo. Ostatnio mi sie uczyc zachciało kierowac, ale własnie po pól godzinie dostąłm takiej nerwówki jak to u mnie , że sie posypałam totalnie, wszystkozaczelo nie sie pierdzielic z nerwów. Nawet facet mowił trzymaj te kierownice normalnie i nie spinaj sie tak, luxno trzymaj, nie tak nerwowo a ja malo tam nie odeszłam na drugi świat i oczywyiscie pot na całe ciało i cla mokra byalm jakby mnie ktoś dowany włozył, niby powinnam sie do tego przyzwyczić ze , w sytuacjach stresowych tak mam ale trudno sie do tego przyzwyczaic jak człowiek sie sypie cały i nie panue nad tym. Dobrze ,ze niedobrze mnie sie nie zrobio bo normalnie to jeszcze niedobrze mnie sie robi przy stresach i to jest wogóle nieadekwatne do sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×