Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Neu(e)rotyk,

I ładnie to tak innych romantycznych widoków pozbawiac i talentów do pisania wierszy co za ludzie normalnie skubneli ksiezyc jada na nim juz tyle czasu a inni nie mają nawet do czego wyc. nie wspominajac o wilkach i wilkołakach. Penie juz go nacżesci roebraliście i teraz upłynniacie po kawałku a reszta w piwnicy pod podłoga bo do banku to tak głupio z księżycem isć.

 

-- 15 sie 2011, 23:48 --

 

Neu(e)rotyk,

Ksiezyc masz i jeszcze

Ci mało .co za pazernosc no nie moge po prostu , w takim wypadku to juz za darmo rozruszaj , będziemy ci wdzięczni dozgonnie:) :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ładnie to tak innych romantycznych widoków pozbawiac i talentów do pisania wierszy

Ty sobie dział Poezja poczytaj to Ci przejdzie. :mrgreen:

 

-- 16 sie 2011, 00:50 --

 

Neu(e)rotyk, To nie ma sprawy :twisted:

Zobaczymy za 10 dni. :twisted::twisted::twisted:

 

-- 16 sie 2011, 00:51 --

 

Ka_Po,

to fajnie ze lepiej , czasem przychodzi tak pora w życiu ,ze ma sie wszystko gdzieś.

Dobrze mówi. U mnie to już ze 35 lat będzie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk,

No ale poezja twórczość własna forumowiczów bo ulubione wiersze to jeszcze jakos trzymaja poziom. Z poetami jest tak samo jak ostanio z fotografami niy proste kazdy moze a jak przyjdzie co doc zego to sie okazuje ze nieliczni mają jednak talent i polot, nie wszystkich bóg dotknął palcem w głowke przy narodznach :evil: ,niektórych dotknał upadły anioł i mają przerabane dlatego.

 

-- 16 sie 2011, 00:00 --

 

Morfik,

Rozwin sie moze tak delikatnie bez szkody dla siebie i własnego wnętrza , chociaz troszke, no chyba ,że sie nie da bez szkody dla siebie wtedy zostań zwiniety tyle ile bedziesz potrzebował a jak przyjdzie czas to poczujesz ze trzeba troche sie przeciągnąć. Głowka do góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, Bardzo proszę:)

Byłeś gdzieś?

Sobota/niedziela - tour de knajpas. Niedziela - Giżycko. Niedziela/poniedziałek - pokerek. Poniedziałek - integrowałem się z sąsiadką.

 

-- 16 sie 2011, 01:01 --

 

tahela, Ty masz NN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, UHM raz jest lepiej raz gorzej , ale ogólnie to mam od 5 roku zycia jesli dobrze kojarze, w róznych stopniach nasilenia i roznre jazdy chociaz nie ma jazd z gazem itp. ale mam inne w sumie traktuje to juz jako nieodłaczną cześc zycia. I umiem nand tym panowac w miarę jak widze z cos juz za bardzo wli po lbie to mowie przedziesz to nieprawda,ze cos sie stanie jeśli tego nie zrobiśz i nie roie tego chcociaz czuje dyskomfort najpierw a później juz jakoś idzie z tym ze potrafi nagle wrócic i w mniejszym nasileniu mnie przesladuje cześciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×