Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Po klonie pierwsze objawy odstawienne zaczynają się po ok. 6 dniach, tak że ja np. chcąc rzucić 0.25 klona zamieniam je najpierw na 5mg Rolki, 2tyg. (Organizm już przeżyje zespól, ale my nie odczujemy bo jesteśmy na rolce) po 2 tg. odstawiam połowę rolki, i kolejne 2tyg. i jestem czysty.

 

-- 07 lip 2011, 03:21 --

 

halenore, Hydroxyzynę porównał bym w działaniu z neurolem, chodzę taki zamulony i dalej mam lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Hydroxyzynę porównał bym w działaniu z neurolem, chodzę taki zamulony i dalej mam lęki.

 

Na mnie hydro nie działa wcale przeciwlękowo. Nawet w wersji domięśniowej. Raz wzięłam hydro na alergię. Spałam 15 godz, a alergia nie ustąpiła. I co ciekawe po hydro spada mi temperatura ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę się przyznać, że detoxu szpitalnego się boję, że za szybko, że jak powiem nie dam rady to i tak mnie nie wypuszczą, i ogólnie że zeświruję...

 

-- 07 lip 2011, 03:29 --

 

Poza tym 6tygodni to idzie chyba oszaleć. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z zolpidemu zeszłam w zasadzie bez wsparcia. Najbardziej cierpiałam psychicznie, z powodu braku euforii i totalnej olewki na wszystko.

Zobaczymy, co będzie jak wrócę do domu. Czy da się tak łatwo odstawić alpro. Poznałam kiedyś w poczekalni u doca babeczkę, której lek. rodzinny przepisywał klona przez ponad pół roku. Ona to jadła bez kontroli i doszła do kosmicznych dawek. Inny "artysta" nakazał jej odstawić lek natychmiast. Skończyło się napadami padaczki, stanem skrajnego wyczerpania i tragicznymi przykurczami mięśni.

 

-- 07 lip 2011, 03:33 --

 

Ja muszę się przyznać, że detoxu szpitalnego się boję, że za szybko, że jak powiem nie dam rady to i tak mnie nie wypuszczą, i ogólnie że zeświruję...

 

-- 07 lip 2011, 03:29 --

 

Poza tym 6tygodni to idzie chyba oszaleć. :?

 

Ja ogólnie nie wiem czy my się nadajemy, bo na detox to już naprawdę idą "zaawansowani".

 

A co bierzesz poza klonem? Brałeś może anafranil albo paroksetynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja sobie powiedziałem że nigdy nie wezmę więcej niż 1.5mg, ludzie zażywają 3x 2mg co może dać opłakane skutki.

 

-- 07 lip 2011, 03:35 --

 

halenore, Lerivon 30mg, a od 2 tyg 60mg, dobry na apetyt i spanko (jak widać na załączonym obrazku 3:30 a miro rozważa wypicie kolejnej kawy) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja sobie powiedziałem że nigdy nie wezmę więcej niż 1.5mg, ludzie zażywają 3x 2mg co może dać opłakane skutki.

 

To tez jeszcze o okres leczenia idzie. Bo klon doraźnie, a klon codziennie w dawce dobowej 6-8 mg. Jest róznica..

 

-- 07 lip 2011, 03:40 --

 

Lerivon 30mg, a od 2 tyg 60mg, dobry na apetyt i spanko (jak widać na załączonym obrazku 3:30 a miro rozważa wypicie kolejnej kawy) ;)

 

Ja Fluoksetynę. Kiedyś mi pomogła, ale teraz chyba nic z tego nie wyjdzie. 4 tydzien i brak wyraźnego złagodzenia lęków. Zwiększam dawkę, ale coś czuję, że nie tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Miałem na myśli dobową, przecierz jakbym teraz zarzył 2mg to bym się zebrał chyba na ksieżyc :)

 

Tak ja wiem:) Gdybym wzięła 1,5 mg alpro, mogłoby być podobnie.

Dobra. Znikam, bo mnie troszkę zmuliło. Wykorzystam ten moment i może prześpię się troszkę. Poprzedniej nocy spałam może ze 2 godz.

 

-- 07 lip 2011, 03:43 --

 

Dobranoc:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×